Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti találkoztok a párotokkal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztok a párotokkal a mostani helyzetben?

Figyelt kérdés

23-30 évesek vagyunk, nem élünk még együtt. Mindketten falun lakunk anyáinkkal. Neki 60 éves az anyja, nekem 55.

A párom most nem jár dolgozni, szerencsére az anyáink is itthon vannak, nekem járnom kell, kis raktárirodában vagyok.


Már 3 hete nem találkoztunk a vírus miatt. Egyik percben túlzásnak tartom, másik percben ésszerű döntésnek. A "baj" az, hogy erre a húsvéti hétvégére meg volt beszélve, hogy jó, végül találkozzunk náluk, de azt nem közölte, hogy 1 napra. És amikor hazajöttem, mert dolgom volt, és másnap felhoztam a témát, hogy megint együtt alszunk-e, akkor csak hebegett-habogott, hogy nem tudja, mi legyen, mert hiányzunk egymásnak, és én jöttem ki hülyén a sztoriból, hogy miért, változott valami a vírushelyzetben, hogy most akkor ezentúl rendszeresen találkozni akarok ?!?!?! Ja, pfff... És akkor ezért kellett megbonyolítanom a családi helyzetet is 1 napra, hogy akkor anyámhoz is jöjjön át az élettársa, mert nem szeret egyedül lenni a házban éjszaka.


Most a mindenféle sallangomtól mentesen válaszoljatok már légyszi, hogy nálatok ez hogy vagy, vagy nálunk hogy kéne lennie??


Köszi...

23/L


2020. ápr. 12. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, hogy nálatok hogy kellene lennie, nyilván figyelembe kell venni a távolságot köztetek, de én például mindennap járok dolgozni hétköznaponként, mert a mi cégünk nem állt le és nem is fog leállni így túlzásnak érezném, hogy nem találkozom a barátnőmmel, ha a közelben lakik, de ez én vagyok. (Bár nincs barátnőm.)


Nyilván csomó dolgot kell mérlegelni, hogy ki lakik együtt idősekkel és mennyire van kitéve a fertőzésnek. Sokan biztos azt mondják, hogy nem találkoznának.

2020. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

A távolság 10 km közöttünk.

Csak ha pl eltart fél évig a vírus, akkor nem találkozik senki a párjával fél évig? Vagy ilyenkor mi a "logikus teendő" az emberiség, meg a párkapcsolat, meg mindennek a terén?

Nyilván, mások is vannak többet is külön egyéb okok miatt is, nem az a bajom, csak ez az 1 nap olyan rohadt sz*rul jött, hogy nem is tudtam róla, hogy akkor csak erre a hétvégére vonatkozik, meg akkor anyámat kavarjam meg, mert 1 éjszakát egyedül lenne, meg ilyenek... Akkor ennyi erővel a francnak kellett volna ez az egy nap, mikor azért nem kifejezetten úgy ugrottunk egymás nyakába, mint akik 3 hétig hú de hiányolták egymást.

2020. ápr. 12. 18:40
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel együtt élnétek nálatok vagy náluk. Te járnál dolgozni ugyanígy...

Szóval én találkoznék,extra fertőtlenítéssel. Tehát anyukáitok miatt inkább meg többször mosnék kezet gumikesztyűt húznék utazás közben.

2020. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Én nem tinikapcsolatbak élek, egyutt lakom a párommal. Nálatok ez fel sem merült? Mégis mióta vagytok együtt?
2020. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ most hogy ki mit tart jónak, elfogadhatónak.

Ha neked belefér a tali, okés, ha neki nem fér bele az is okés...

Csak sajnos nem egyezik a nézőpontotok ezen a téren. Az a helyzet hogy már többet megélt párok esetében is előjön ez az ellentét elég sok háztartásban... Van is vita belőle.

Igazad van egyébként, mi van ha 6 hónapig is eltart ? Mert péndául szerintem el fog, sőtt tovább is. Illetve mivel nem fertőződnek át az emberek , ha majd lecseng a vírus , újra felüti később a fejét és jön a második kör....

Na most akik külön élnek ,azok nagyon meg fogják ezt szenvedni!

Én külföldön vagyok, itt engedélyezett a barát barátnő találkozása, viszont nem javasolt. Sajnos a legjobb megoldás az összeköltözés, amit tudom hogy sokan nem engedhetnek meg maguknak.

2020. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
#4 jaj hagyjuk már ezt. Ha nincsenek együtt olyan régóta akkor pl teljesen normális hogy nem laknak együtt. De rengeteg egyéb oka lehet amiért nem költöztek még össze. nehogy már ez alapján minősítsünk egy kapcsolatot amibe bele sem látunk. nem feltétlen kell mindenkinek egy kvázi idegennel összebútorozni...-.-"
2020. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
Dolgozni muszáj, barátozni/barátnőzni nem. Tiltja a rendelet és az ésszerűség is. Nem döntés kérdése. Nem tudom ezen mi nem érthető. 10 millió nehézfelfogású országa...
2020. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mérlegelni kell mindig a körülményeket, ami mindenkinél eltérő. Így, hogy mindketten szülőkkel laktok, talán tényleg nem a legésszerűbb most találkozni. Persze ott van az is, hogy akkor most hónapokig nem találkoztok? Nehéz.

Nálunk kicsit más a helyzet. Ismerkedési fázisban vagyunk, másfél hónapja ismertük meg egymást. Mindketten egyedül lakunk, és rendszeresen találkozunk, többnyire egymásnál. Egyikunk sem tart jelenleg semmilyen személyes kapcsolatot szülőkkel, vagy más veszélyeztetett emberekkel. Így nekünk belefér.

2020. ápr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónapja kezdtünk randizni, de már 4 hete nem találkoztunk, mióta ő ki se mozdul otthonról. Azon is idegeskedik, ha én heti 1x elmegyek boltba, hátha baj lesz belőle. Kezdem rosszul viselni...
2020. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kaposvár - Esztergom 200 km kerekítve, már egy hónapja nem találkoztunk, igyekszünk online megoldani a dolgot de nem tudjuk mikor lesz vége, eddig én mentem fel kocsival, kellemetlen de máskor is volt ilyen, kocsivásárlás, motorhiba. Remélem megoldjuk, bírjátok ki ti is sajna sok lehetőség nincs... :/

30/f

2020. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!