Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy kezdeményeznétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezdeményeznétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy éjjel-nappali bolt a környékemen, ahova szoktam néha járni. Az egyik eladó lány nagyon tetszik, és szeretném jobban megismerni, viszont fogalmam sincs, hogyan kellene beszélgetést kezdeményeznem vele egy ilyen helyzetben. Mennyire kellene kerülnöm, hogy esti órában menjek? Nem szeretnék ráijeszteni.


Előre is köszi a válaszokat!



2020. ápr. 7. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Látjátok ide jutottunk, a koronavírus miatt hogy már csak a boltokban lehet csajozni. A kényszer nagy úr😂

Kérdező: Csak ne menj reggel 9-12 közt, mert az a nyuggereknek foglalt idősáv. Olyankor menj be, amikor nem nagyon van vásárló a boltban. És nagy az esélye hogy már van barátja szerintem.

2020. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Az h van baratja majd kiderul, emiatt ne hatralj vissza, talan az a legjobb h megkerdezed h a muszakja utan van e kedve meginni egy kavat vagy ilyesmi. Ha nemet mond akkor meg mond h semmi baj, es laza mosolyal setalj tovabb h majd otthon kisird a parnaba a szemeid.
2020. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne egyből ezzel rohand le, hogy randizni akarod vinni. Szegény kap eleget a sok kedves vevótől és valószínű, hogy elhajt a fenébe.

Kezdetnek az is megteszi, hogy mikor nála vásárolsz beszélsz vele pár szót,teljesen mindegy miről. Ezek után picit később már látod, ha meglát hogyan reagál arra, ha bemész hozzá. Ha belépsz mosolyog (és nem az a fajta hogy mindenkire vagy nem a kötelező műmosoly) és ő is kezdeményez beszélgetést utána felvetheted neki ezt a szeretnéd jobban megismerni dolgot.

Nyilván sose csajoztam (nőként), tehát ne vedd készpénznek, viszont álltam a pult másik oldalán így volt szerencsém ezekhez.

2020. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg neki, hogy felkerült a bevásárlólistádra.
2020. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #3-as mondja. Pontosan így kell csinálni. Közömbös témáról néhány szó. Apró poénokkal. Úgyis reagál valamit, abból fogod érezni, hogy lehet-e továbbmenni.


39F

2020. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, először csak pici kommunikáció, flört, burkolt poénok. Aztán jöhet a többi.
2020. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!