Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért maradhattam le a velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradhattam le a velem egykorúaktól? Úgy látszik egyeseknek, mint nekem nem jár a boldogság

Figyelt kérdés
Szinte mindenkinek van valakije, csak nekem nincs. Azok a volt osztálytársaim is akik kiközösítettek engem, vagy az exeim akik megbántottak sokkal nagyobb sikereket értek el az életben, mint munka, mint párkapcsolat terén.
2020. ápr. 12. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Senkinek sem jár a boldogság. A boldogságkereséshez való jog az, ami jár. Olvasd el szépen az Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozatát.
2020. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ja, és képzeld, van olyan is, hogy valaki nem párkapcsolat révén talál rá a boldogságra, hanem valamilyen egyéni kiteljesedést, fejlődést biztosító (például alkotó) tevékenységben! Na, erre varrjál gombot!
2020. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
51%

Szerinted mennyire vonzó párkapcsolatra, jó állásra, társaságra egy olyan ember, aki csak rinyál, másokat hibáztat, és egyedül semmit nem ér el?

Nem leszel addig sose boldog, míg egyedül nem tudsz az lenni, míg másokat hibáztatsz, és csak a kifogásokat keresed, és fél-idegen emberekhez hasonlítod magad.

2020. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg a szülői mintákban, veled való viselkedésben keresendő az, hogy felnőttként miért sírsz olyan stílusban, hogy "Úgy látszik egyeseknek, mint nekem nem jár a boldogság", valamint azt vizslatod, hogy más mit mennyit ért el az életben, arról meg egy szót sem ejtesz, hogy te mennyire motiváltan, lelkesen, mennyi mindent tettél a siker érdekében.
2020. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ismerős ez a kérdés, korábban is meg lett már kérdezve, a lényege ugyanaz most is.

Ne máshoz hasonlítsd önmagadat, hanem növeld meg az önbizalmadat, és nézz előre.

2020. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!