Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy kollegàm akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy kollegàm akivel majdnem összejöttünk, de offoltam. Aztàn összejött vkivel eljegyezte. Mit akarhat most ujabban?

Figyelt kérdés

Szoval mikor együtt dolgoztunk, szinglik voltunk mindketten.

Alakult köztünk vmi, munkàn kivüli talàlkozàs, együtt vàsàrolgattunk stb, nagyon tetszett mint ffi, de ahogy egyre jobban megismertem, hogy teljesen ellentmond a külsejènek a jelleme(Magas, iszonyat helyes, kicsit introvert ami nem is baj, de mindezek mellett a nökhöz abszolut nem ért, totàl asszexuàlisnak tünik a viselkedése, vagy végtelen mulya, akinek az sem tünne fel ha meztelenre vetközne elötte egy nö, hogy talàn akarhat vmit. Lehet sok nöben ez felébreszthet ugyan valamit(sok nö dominàns tipus),de bennem épp ellenkezöleg sült el, lehozo volt ès kiabrandito a kettesben töltött idök alatt azzal hogy nem Fèrfi, hanem talàn papucs?)


Mivel bizonytalan voltam magamban hogy offoljam e hogy lehet az hogy olyan mint egy fa joformàn, vagy talàn nem tetszem neki stb, igy adtam ujabb ujabb esélyeket, nyitott maradtam hogy jobban megismerhessem, àtjàrkàlt hozzàm, milliot beszélgettünk, es kiderült szàmomra hogy ràadàsul borzalom deoresszios tipus es voltaképp àpolgatom a lelkét. Ahogy telt az idö igy az tünt fel hogy lassan olyan vele a szabadidö mintha temetésen lennénk. A munkahelyi kudarcai, vagy hogy màsokat nem ért neki mièrt megy az ami neki nem, meg stb.

Aztàn lelkileg taccsra kerültem igy töle. Nem éreztem igy vele jol magam plane nönek sem èreztem màr magam mellette, igy szépen lassan "magàra hagytam".


De vonz mint ffi de lehet ez bennem vmi ràvetitett illuzio. De érzem még attol hogy jo lenne sokminden, de nem pörögtem rà tovabb erre a dologra


Aztàn làtom jé, pàrkapcsolata lett. Hirtelen nem is tudtam vajh milyen lehet a nö, talàn dominans tipus aki bevàllalja azt is hogy tulajdonkeppen ö vetközteti le szexhez is a sràcot es nem forditva?

Elkönyveltem biztos zsàk a foltja eset nem tudhatom ugyan hogy lehet vele kijönni ill jàrni de màs nö biztos többet tudhat mint én.

Aztàn boldogsàg eljegyzés.


Erre most nem is tudom saccolni talàn fèlév mulva nem gyöz nekem irogatni vicces videok netröl, köszöntget, keresi velem a kontaktot, ràm van szàllva.


Nem akarok ràkerdezni es kenyszerhelyzetet csinàlni ezekböl az àrtatlannak tünö megkereséseiböl azaz nem akarom "falhoz szegezni"öt hogy mire véljem ezt igazàbol, hanem csak ugy hagyom a sodràst hogy ugy is meg fogom tudni mi van. Hagyom megnyilni öt.


Valakinek tipp?


2020. ápr. 13. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Maximum kifelé van boldogság mutatva, vagy nem annak írkálna aki offolta. Talán az is hiányzik neki hogy elmondhassa a depressziós cuccait valakinek, te ugye meghallgattad és még ápolgattad is a lelkét, nem hiszem hogy azóta más csinálta volna ezt. Nagy eséllyel a másik nővel az van hogy az történik amit ő akar, így született az eljegyzés is.


Ezt már egyszer végigjátszottátok, te elhúztad magad és kiléptél belőle, mert érezted hogy nem ilyen párt szeretnél. Neki azóta már eljegyzése is volt ráadásul, teljesen értelmetlen ezt már erőltetni szerintem. Csak időpocsékolásnak tűnik.


Érdemesebb lenne új emberekkel ismerkedni (persze most a járvány keresztbe tesz).

2020. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg lelki segély vonalon mozoghat.

Màst tényleg nem làtok ki belöle.

Köszi a tippet

2020. ápr. 13. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle (akár szemtől szemben, akár interneten), hogy igaz-e, amit hallottál az eljegyzésről. A válasza és a tovább szőtt beszéd megadja a választ számodra.

Ha netán akarnál vele kapcsolatot teremteni, akkor cseppet sem ajánlom, hiszen nem az eseted. Más férfi az ideálod. Azt keresd!

Ffi.

2020. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!