Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó pasik miért érik be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó pasik miért érik be olyan nővel, aki nem jön be nekik eléggé?

Figyelt kérdés
Ha jó a pasi be tud fűzni sokkal jobb nőket is, de akkor miért éri be nála alsóbb kategóriással pl csak szexre?
2020. ápr. 13. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Talán a változatosság kedvéért.
2020. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Változatosság. A legjobb amikor egy ilyen lány meglepit okoz.
2020. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
mert jobb torokban, vagy szereti az anált.
2020. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Mert a nő kinézete csak 1 faktor!


Ott van még a jelleme, az intelligenciája, a humora, a szexuális szokásai.


Választottam már átlag lányt, aki kedves, humoros, intelligens volt olyan lány helyett, akire az összes haverom azt mondta, hogy egy istennő a kinézete, csak éppen unalmas volt szellemlieg, és szexuálisan is.

2020. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert a "felső" kategóriás olyan beképzelt az esetek többségében hogy még csak vissza sem hajlandó Köszönni. Hozzá sem lehet szólni. Persze ez nem a sugárzó szépsége miatt van hanem mert olyan primitív. Lehet egy csúnyább lánynak több esze van és ő ezt keresi. Rengeteg szép lány van aki akkora paraszt hogy bicskával eszi a máglyarakást. Ez egy férfinek sem kell. Gondolom te is az a kategória vagy akihez szólni sem lehet csak mert "szép" aztán nyafogsz hogy a kiszemelted inkább egy értelmes csajt választott nem pedig egy szépet...
2020. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a kinézete miatt nem lesz valaki jobb nő. A legtöbb "topnak tartott" csaj egy humortalan kényes pina, akivel kb le sem tudsz ülni egy padra, mert "fuuuj". Villogjon az a kirakattal, akiakar, én azt a nőt tartom a legjobb nőnek, akit nem a máz tart össze és ugyanúgy magabiztosan viselkedik akkor is, ha összekócolja magát. Nem lehet egy jót dugni sem az ilyen "elfekszema szempillám" tyúkokkal
2020. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb torokban... elhagyom az önkéntes karantént, csak ne kelljen ilyen világban élnem.
2020. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 es hahahaha😆

Pedig sajnos ilyenben élünk!

Azért a nőket sem kell félteni szerintem te is tudod. Nem olyan rég a társkeresőt böngészve olvasom egy nő adatlapját, ahol többek között az állt hogy olyan férfit keres aki sokáig bírja az ágyban, és nagy mérettel rendelkezik. Mindez egy normális,komoly társkeresőn. 🤣


Kérdezőnek:

Sajnálom hogy kb ezek a dolgok jellemzik az érzelmi életed: jó pasi, befűzni,jó nő, alsóbb kategóriás....

2020. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát én nem vagyok társkeresőn, és alacsony a libidóm. A bajom azzal van, hogy amekkora mázlista vagyok, a torkoskodók engem fognak megtalálni, nem a hasonló beállítottságúakat.
2020. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gábor19... ***** válasza:
48%
Gondolom a kevésbé jó csajokat kevesebben akarják elhódítani tölük.
2020. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!