Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen volt az a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen volt az a nő, aki tetszett nektek, de nem eléggé ahhoz, hogy járjatok vele?

Figyelt kérdés
Pl szexre elég volt, de többre nem. Mi nem tetszett benne? Konkrét példákat írjatok!
2020. ápr. 13. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge személyiségjegyek azok, amik arra vezetnek hogy a kezdeti szimpátia ellenére nem szeretnék aztán semmit tőle, ezzel együtt le is zárom vele az ismerkedést. Ilyenek például az alábbiak: gyerekesség, határozatlanság, figyeleméhség, túlságosan támaszkodás a külső megerősítésekre, gyenge határok, gyenge vagy semmilyen önismeret, fejlődésre és önfejlesztésre való hajlam hiánya, áldozati póz, hibák el nem ismerése, hisztizés, a szavai és a viselkedése ellentéte, stb..
2020. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nemrég hagytam ki egy ilyen partit:

Külsőre, az arc kivételével full jó volt, de túlságosan rám csimpaszkodó lett volna: bízott bennem, mert a kreatív gondolkodásom miatt bevált 1-2 dolog, amit mondtam neki. Pedig nem vagyok domináns, és ő sem, csak ő mégis életrevalóbb.

A másik, meg, hogy van egy titkom, ami miatt nehezebb az életem, mint egy átlagembernek...

2020. ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Hogy lehet olyan emberrel együtt lenni, akinek az arca nem tetszik? Ezt én sosem fogom megérteni!!!!
2020. ápr. 13. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Jártunk ki kajálni a cégtől, ott volt egy pultos lány.


Nem volt az az igazi szépség (szép test, kedves mosoly, kicsit fura arc), de az első perctől mintha mágnessel húztak volna, annyira vonzódtam hozzá szexuálisan.


Viszont sajnos kicsit butus volt, nehezen találtunk közös témát, így nem lett nagyon hosszú a kapcsolat.

2020. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem volt jó társaság. Unalmas volt, a számomra érdekes témákra csak felhúzta a szemöldökét, mintha boszorkánymeséket mondanék neki, nem sok komoly dologról lehetett vele beszélni. De az alap témákhoz is úgy állt, hogy valahogy kiábrándított. Próbáltam vele poénkodni, arra is csak a homlokát ráncolta, hogy uuuh haha... Nagyon sótlan volt. Olyan kis kislányos, kényes.


Párom meg olyan témákat rántott elő első randin is már, hogy szíven vágott vele. Nagyon mély gondolatai voltak és a legtöbb dologhoz hozzá tudott szólni. Nem tudom, valahogy felvette az én ritmusom és elég hamar ráérzett a humoromra. Egyszerűen jobban tudott hozzám passzolni a helyzetben, egy hullámhosszon voltunk. A másik csak mellett úgy éreztem, hogy fölötte állok és terelgetem és az nem tetszett. Ez a csaj meg összecsomagolt, ha arról volt szó és nem kellett minden szavamra vigyázni. Ebbe zúgtam bele.

2020. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

- túl sok a hiszti

- instagram nő

- dolgozni nem fogok

- 2-3 gyereket akarok x időre

- esküvőt szeretnék


Összességében egy olyan személy aki mellett nem akarok nap mint nap felébredni, és az együtt élés kizárt.


Kívül szép de belül taszító.

2020. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!