Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nő az aki nem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő az aki nem tetszik eléggé nektek, de megdugnátok?

Figyelt kérdés
Az milyen kategória? Linkelnétek pár képet?
2020. ápr. 13. 16:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Gyakorlatilag bármelyik nő. Kivéve a 70 feletti öregasszonyok és azok akik igénytelen mosdatlan büdösek.
2020. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

[link]


[link]


Az a fajta, akivel nem jelennék meg, mert amúgy idiótán és olcsón néz ki (lásd első kép), de legalább igényes, illetve az a fajta, aki smink nélkül túl csúnya ahhoz, hogy egész nap nézegessem. A nagy seggel is így vagyok meg az ázsiaiakkal is. Egyszer kipróbálnám, sminkben meg a megfelelő ruhában okés, de egy életen át inkább csak rondának látnám a széles fejét meg az oszlop lábait.


De amúgy inkább a belső dönti el, hogy valaki miért nem kell, arról meg nem tudok képet mutatni. Van, akit addig viselek el, amíg nem kezd el beszélni és amíg nem vagyok kitéve az ostoba döntéseinek és életvitelének. Például egy vegán nézhet ki akárhogy, akkor ia csak dugni kéne.

2020. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Te vagy az. ;)
2020. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Hűtlen vagy ostoba vagy közönséges, beképzelt, viszont jó a s*gge vagy a melle.
2020. ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Olyan SZÁMOMRA átlagoska.


Se nem kövér, se nem csúnya, de azért nem is számomra helyes. Az arca és a testalkata alapján képes lennék erekciót produkálni rá.


De annyira mégsem vonz külsőre, hogy az alapján kapcsolatot is akarjak vele. (Nem csak a külső kell a kapcsolat akarásához, de az IS)

2020. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Annyira rohadtul undorítóak vagytok ti férfiak!!!! Ti bárkibe beledugnátok a farkatokat🤮
2020. ápr. 13. 17:07
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

az olyan aki arcra/fejre nem tetszik de a teste az nagyon jó :)


Ha se fejre se testre nem jó akkor nem dugnám meg soha.

2020. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valaki hozza a popcornt! :D
2020. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

#6: soha "nem dugtam a farkam" (sic! de szép megfogalmazás) olyan nőbe, akiben nem találtam valami vonzót, sőt igazatót.


Tök mindegy, hogy mit, a szemét, az alakját, az arcát, a kedvességét... Tudod az erekcióhoz is kell vonzalom, és csak azért nem vonzódom valakihez, mert a lába között lyuk van.



Viszont nem is vagyok olyan, hogy csak a felső 10%-ból válogatok (mint amilyenek a nők). Egy szürke kis egér kinézetű csaj is tud vonzó lenni, ha szépek a mellei, ha levesz a jó humorával, ha sugárzik belőle az életöröm.



Te viszont egy fa3.14na vagy.

2020. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Épp az előbb tettek fel kérdést egy ilyen lányról:


[link]

2020. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!