Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, zavar ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavar ha egy nőnek van műkörme, műszempillája, tetovált a szemöldöke, van ajakfeltöltésre, póthaja vagy esetleg szilikon melle? Melyik zavarna a leginkább?

Figyelt kérdés

Többnyire neked egy ilyen nő szokott tetszeni általában, vagy egy olyan akinek sokkal természetesebb a megjelenése?

Ezek közül melyik zavarna egy lányban a leginkább?



2020. ápr. 13. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen nő nekem egyáltalán nem szokott tetszeni.

A műkörömmel meg a póthajjal még semmi gond, de a szilikon melltől és az ajakfeltöltéstől már csak egy dolog rosszabb. A tetovált szemöldök.

2020. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha a műkörme nem 2 centis kapa, akkor nem zavar. A géllakkszerű műkörmök még oké. Az a baj, hogy utána hónapokig ronda és gyenge az eredeti körme. Akkor meg minek?


A műszempilla kizáró ok minden szinten. Olyan gagyi babafejet csinál a nőknek, ami egyszerre ijesztő és gnóm.


Tetovált szemöldök csak akkor, ha minőségi. Az ilyen zöld csíkká torzuló förmedvények szintén kizáró ok. Ma már csinálnak olyat, ami olyan, mintha szőrszál lenne, az még oké, ha valaki szőke vagy nem nő rendesen ott szőr és őt ez zavarja.


Ajakfeltöltés kizáró ok, nem bírom ezt a felpöndörödő zselékarikát száj helyett


Póthaj gusztustalan, fogtam már a kis gümecseket és nagyon para volt meg undorító. Amúgy is szeretem a rövid frizurát, inkább növessze vissza.


Ezek közöl a szempilla és a dagadt száj a legkiábrándítóbb. Egyszerűen nem bírnék ránézni és megcsókolni, ne haragudjatok.


Szeretem, ha egy lány figyel magára és bíbelődik magával, de nálam ez az szemspirálozást, a rúzst, esetleg egy kis parfümöt meg hajfestést, körömlakkot jelent, nem ilyen dolgokat.

2020. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
A mellet kihagytam. Na az meg aztán végképp kizáró ok. Egy valag pénz arra, hogy szerencsétlem mozogni se tudjon rendesen a két tejcsárda miatt. A kicsi mellek az eseteim amúgy is, nem a lógó dinnyék. Szerencsére egy vékony, sportos lánynál eleve kicsi rá az esély, hogy nagy legyen neki. Maradok ennél a típusnál
2020. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Egy normál méretű, feszes cici ok

Összes többi kizáró ok.

2020. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Ismerek egy csajt. Tele van tetovàlva, a nyakán, arcàn, a karjain, làbain, mindenhol tetkó van. A szájában van három piercing, az orrában is van. Szilikon mell, szilikon fenék, tetovàlt szemöldök, póthaj. Nem viccelek, döglenek utána a pasik. Kirak egy képet és rögtön 200 like, meg 70-80 hozzászólàs: ,,Szép vagy, drágám!" ,,Micsoda fullos csaj!" Stb.

Ezek után ne mondja nekem senki, hogy a pasik a természetesre buknak, mert 90%-uk abszolút nem...

2020. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Kinek kellenek azok a pasik, akik nyálcsorgatnak a nők képei alatt, magukat égetve az ilyen kommentekkel? Persze, az is bók, ha a közmunkások füttyögnek Mancika után, értem én... De ezt a bókot Mancika is megkapja a maga bojlertestével és csodálkozó szemöldökével, meg Julika is megkapja, aki normális kaliberű férfiak elismerését is megkapja. Olyanokét, akikkel mondjuk ő is szívesen szóbaáll nagyobb eséllyel
2020. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
A tetovalt szemoldok nagyon proli. Kulfoldon sittes, drogos getto divat.
2020. ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
#7 Németországban elég népszerű a nők körében a tetovált szemöldök, mert ugye sok mindenkinek szőke haja van, láthatatlan szemöldökkel. De ezek teljesen természetesnek néznek ki, én se mondtam volna meg a nőismerősömről, hogy tetoválva van. Nagyon jó, természetes szemöldök és sminktetováló szalonok vannak itt (mondjuk nem is olcsók).
2020. ápr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Nálam azt a benyomást keltik a felsorolt dolgok, hogy a csaj prosti. Messze kerülöm az ilyeneket egyébként.
2020. ápr. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Ezek közül mind kizáró ok. Amellett, hogy csúnya, még alacsony IQ-ról is árulkodik.
2020. ápr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!