Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben a pasi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben a pasi nagyon kanos vagy ennyire tetszhet neki ez?

Figyelt kérdés

Ha egy ehhez hasonloan egyszeruen oltozkodo, kb ilyen testalkatu not mereget egy pasi amikor talalkoznak, melleket leginkabb. Csak ennyi ennyire tetszhet neki, vagy hianya van ezek alapjan? ~

[link]


2020. ápr. 14. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem értem a kérdést! Egy átlagosan öltözködő, teljesen normális testalkatú nőt miért ne nézhetne meg egy férfi? Ennyiből nem lehet tudni, hogy csak kanos-e vagy házasságot akar. Utóbbi esetben is jelentkezik a testi vágy...
2020. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek jó az alakja, annak nem kell közönséges ringyónak felöltöznie, egy ilyen szettben is piszkosul szexi és nőies lesz.
2020. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell ehhez kanosság. Simán csinos szerintem.
2020. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De minek nézi a mellet ha alig van es ilyen polokba jar?
2020. ápr. 14. 15:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, mert tetszik neki. Ha valaki tetszik, az zsákruhában is fog, csak szólok.
2020. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy alapból ilyen vagy igen, nagyon kanos.
2020. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Basszuskulcs... ez egy vékony, egészséges női testalkat, van dereka, csípője. Ez lenne az "alig van melle"? Úristen. Innen látszik a domborulat íve, pedig nem áll oldalt... ez min. B-s kosár. Nemcsak a darázsderékhoz duplaD+-os mellű nők jönnek be a férfiaknak, nem tudom, a nőknek miért vannak ilyen agymenései :S.


És hogy ilyen pólót hord... megintcsak, nem az összes férfi olyan, hogy csak akkor áll fel, ha ki van pakolva az áru. Simán tetszet neki egy nő így... sőt, ha szép mellé az arca, és fiatal, sztem a férfiak többsége örülne egy ilyen nőnek maga mellé.

2020. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj teljesen rendben van, bárhol, bárikor meglátnám én is végignézném alaposan. Jó testalkat, jó forma, és a ruhája is rendben van.
2020. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
A karantén miatt vannak szingli férfiak<:)>, akik valóban nem mennek ki szinte sehova. Ha meglát egy ilyen nőt, akkor a hiánya jobban dominál, mint az, hogy "csak" tetszene neki a nő.
2020. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Hónapok óta minden héten megkérdezed..
2020. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!