Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csendes, jófej, nem kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, jófej, nem kezdeményező-típus pasi. Nagy hangú, mindig beszédes nő, aki úgy érzi, tetszhet a srácnak -de nem tartja egyértelműnek a tőle kapott jeleket. Mit tegyen a nő?

Figyelt kérdés

Jelzések alatt ilyen kisebb dolgokat értek, mint hosszabb mosolyok, kétértelmű megjegyzések. 19L vagyok

Csak normális megjegyzéseket, légyszi - karácsony van :)


2015. dec. 25. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Boldog karacsonyt, ha mar igy kieroszakoltad :D!

Amugy probalj te is jelzeseket adni neki,es kezdemenyezz ,ha mar o nem mer.:) 19F

2015. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jelzések helyett nyomulj rá és meglátjuk, mi lesz! ;)
2015. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor félreérthető voltam, a boldog karácsonyt-nem akartam kierőszakolni, azt csak úgy utóiratban írtam.:) Köszi a választ!

... részemről ugyanez nem elég? Én is eléggé mosolygós vagyok vele, és odafigyelek rá

2015. dec. 25. 20:54
 4/13 A kérdező kommentje:
Nyomulni nem akarok... az nem az én műfajom :D
2015. dec. 25. 20:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyomulj rá ==> kezdeményezz, add tudtára, hogy tetszik. Ha nemet mond, nem kell nyomulni, de lehet, hogy épp ez kell neki. Nem mindenkinek működik sajnos, ha csak kedves vagy. Tudod van aki fél, hogy összekeveri a kedvességet a flörttel.
2015. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem merem a szemébe mondani, hogy tetszik, de... gondolkodom valami konkrétabban.
2015. dec. 25. 20:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát hajrá! :D Mi a terv?
2015. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezert volt az, hogy az en kedzemenyezo kedvemmel mindig elhalasztam az ilyen nok elol az osszes pasit. En kifejezetten szeretek kezdemenyezni.

Ha te nem vagy ilyen, akkor engedd at mas noknek.

N

2015. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Csendes, nem kezdeményező-típus pasi."-eddigi tapasztalataim szerint ez eléggé becsapós. Ha csendes, akkor mindenképpen egy kicsit beszédessé kell tenni, mert sunyiságot is rejt a csendesség, nem mindig szerény és megalkuvó természetet.

Ha nem kezdeményez, azt is érdemes vizsgálni, hacsak egy párszor van ez, akkor természetes, ha eléggé sokszor, akkor nem biztos.

2015. dec. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jééé, no ilyet sem látni túl gyakran, hogy egy nőnek pont egy csendesebb, tartózkodóbb típusú kandúr jönne be, főleg egy extrovertált nőnek. Áh, ez tuti fake.
2015. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!