Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kozoltem a parommal h ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kozoltem a parommal h ha megcsal, vege a kapcsolatunknak, de nem hisz nekem, mitol ilyen magabiztos?

Figyelt kérdés
Teny h ods vagyok erte,ezt ki is mutatom.1eve vagyunk egyutt.Mit lehet varni egy ilyen magabiztos embertol?mennyire fogja elfogadni a dontesem ha esetleg megcsalna?
2020. ápr. 16. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha megcsal, te meg otthagyod, nincs mit elfogadni. Ahogy te sem fogadod el a megcsalást akár megtörténik veled... neki sem kell, vele is megtörténik a szakítás. Pofon eccerű.
2020. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
nem te vagy az egyetlen, oszt eddig se történt semmi
2020. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom az elején tetszett hogy ilyen magabiztos.
2020. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Látja hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, és gyakorlatilag bármilyen kamut beveszel.
2020. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az elejen nem volt ennyire magabiztos.ott még puhatolodzott szerintem
2020. ápr. 16. 19:59
 6/8 I_will_hunt_you_down válasza:
Azért, mert kicsi a kukija és ezzel kompenzál...
2020. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Puhatolózott.. szép viselkedési forma.

Érzelmileg sakkban tart valamilyen szinten.


Amúgy fenyegetőzik is azzal, hogy félrelép, vagy láthatáron van/ érzékelhető, hogy ilyet akarna tenni?

2020. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a te döntésed az a tied, nem az a lényeg, hogy ő mit gondol, főleg egy ilyen mocskos húzás után, hanem hogy te tartsd magad a normáidhoz, következetes legyél.
2020. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!