Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még így jövője a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még így jövője a kapcsolatunknak? A pasimat felkeresték távoli rokonai, repülőjegyet is adtak neki.

Figyelt kérdés

Így kiment az USA-ba valami istenhátamögötti faluba. Úgy volt, kinn lesz 1 hónapot és jön haza. Aztán változott a terv, mert néhány rokon felajánlotta a családból, hogy utazzanak egy kicsit országon belül. Ezért most New Yorkban vannak. És azt mondták a pasimnak, még két helyre elmehetnek, mondja mit szeretne látni. Pl. LA, Vegas, vagy esetleg északra, vagy Arizonában a Grand Kanyont. (Nem tom hogy írják, azt se tom, Arizonában van-e.)

Szóval kb. megpróbálják kinn tartani, folyton bombázzák, menjen oda suliba... Online minden nap kapcsolatban vagyunk, de nem tom így mi lesz. 6 hete utazott el, és még legalább ennyi, hogy hazajöjjön miután mentek még két helyre.

Különben meg a rokonok nem beszélnek magyarul, de a pasimat arra használják, hogy tanítsa őket. De az nem úgy van, hogy oké, 6 hét múlva hazajön, minek panaszkodok. Mert ez nem biztos. Lehet kinn tartják a rokonok, megfűzik. Mivel már játszik a gondolattal a pasim. Közbe a munkahelyén is felmondott, mikor megtudta, tovább marad mint 1 hónap, pedig imádta a munkahelyét.

Amúgy azt mondták ezek a rokonok, hogyha a pasim oda megy egyetemre, akkor segítenek neki abban, hogy én is csatlakozhassak hozzá. De nem is ismerem őket, nem akarok tőlük elfogadni semmi drága dolgot. Se repjegyet, se mást. Amúgy is, nekem jó itthon!

Teljesen tanácstalan vagyok. Mások örülnének ilyen rokonoknak, akik deus ex machina (nem tom hogy írják) megjelennek, és megdobnak repjeggyel. De nekem csak felborították az életemet. Még úgy is, hogy nem az én rokonaim. Azt kívánom, bár sosem jelentkeztek volna.


2018. máj. 12. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy esélyt adhatnál ennek az USA dolognak. Ha csak néhány hetet együtt tudtok kint tölteni, akkor azalatt eldönthetitek azt is, hogy hol akarjátok folytatni, kint vagy itthon.
2018. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy van jövője. De csak akkor, ha mindketten tesztek érte. Egy próbát megér usa szerintem. Az elsőnek igaza van.
2018. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Te úgy tekintesz erre, hogy a gonosz rokonok elveszik tőled a pasidat.

Ez egy lehetőség. A rokonok téged is szívesen látnának. Ez egy lehetőség arra, hogy világot láss, tapasztalja, kimozdulj a komfort zónából. Ez egy nagyon jó dolog neked és a párodnak is, nem mindenkinek adatik meg egy ilyen.

2018. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ezt akár lehetőségként is fel lehet fogni!

Nézd, végül azt hiszem neked kell majd eldöntened, hogy akarod-e majd tovább vele vagy sem. Ha őt akarod, akkor mész utána, ha nem motivál annyira, akkor szétmentek.

2018. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Nem mindenkinek adatik meg, hogy világot lásson. Bolondság lenne kihagynia ezeket az utazásokat. Külföldi egyetem sem fog rosszul kinézni a karrierben.
2018. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az usában nem lehet csak úgy hipp hopp letelepedni....
2018. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Én sem utasítanám el. Majd ha bolond lennék. Így is szeretnék világot látni ez egy jó lehetőség lenne. Plusz ha a pasim menne ki és a rokonok engem is szívesen látnának simán kimennék. De ez csak neked nem tetszik mert azt hiszed a rokonok ellened beszélik. Viszont akár hogy fűzik a pasid dönti el marad e vagy sem.
2018. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyik reggel úgy ébredtem, hogy meggondoltam magam. Megmondtam a családomnak, hogy hamarosan kirepülök az USA-ba, és nem tudom mikor jövök. A barátom meg a rokonai tökre örültek.
2018. máj. 14. 22:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Kerlek menj es egyutt leszel paroddal. Persze ha parod maradni akar es hivnak teged is. Ha tudsz angolul munkat is segitenek neked talalni, jobb lesz hidd el. En is eljottem magyaro rol jo par eve mert parom kulfoldi. Menj en azt tanacsolom, kerlek ird meg privatban hogyan dontesz majd. Kivancsi vagyok es kivanom tarts ki parod mellett, szeresd ot.

Ne gondolj arra h a rokonok toled vettek el, ok oromet akarnak neki csak szerezni. De hidd el nem mondhatott ra nemet, de nehez dontes volt hidd el neki is, hiszen arra is gondolhatott hogy elhagyod.

Ird meg neki hogy orulsz a dontesenek orulsz hogy kint van, hianyzik nagyon neked, s ha o kint akar elni akkor vigyen ki magahoz mert nem szeretned ot elvesziteni . Menni fog hidd el jo lesz!!!

2018. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülök hogy kimész
2018. máj. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!