Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt még olyan, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, aki a koronavírus miatt nem tud találkozni a párjával?

Figyelt kérdés
Ti hogy viselitek el ezt az állapotot?

2020. ápr. 16. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem is találkoztok akkor nem a párod! Fogd már fel végre te is!

Akkor elmondhatod hogy a párod ha összeköltöztök.

2020. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Kicsit hiányzik, de túl tudom élni. Nem vagyok ráfüggve, van egy saját, önálló életem is. Szóval kibírom ezt a néhány hónapot, az ő érdekében, mert ő asztmás, veszélyeztetett.

Ha vége ennek az egésznek az lesz az első dolgom, hogy összepakolok és felutazok hozzá, majd nyakába ugrok.

2020. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi találkozunk heti 3x. Neki van saját lakása, de még nem szeretnénk összeköltözni, amíg egyetemre járok. Autóval hoz-visz, igyekszünk kerülni a kontaktusokat mással is. Bennünk nem merült fel a kérdés sem, hogy ne találkozzunk addig, teljesen természetes, hogy igen.


Nyilván ha egyikőnk vagy másikunk, esetleg a családunk veszélyeztetett lenne, meggondolnánk szerintem.


Odaköltözni nem tudsz erre a pár hónapra? Elég rossz lehet így banyek :/

2020. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi épp hogy 1 hónapja “vagyunk/voltunk együtt” mikor mindketten a családunk és rokonok érdekében, kimondtuk hogy jobb nem találkozni.

Nehéz, de mindketten tanulunk, neki is folyamatosan beadandók vannak + érettségizik is majd egy tárgyból (ha engedik), nekem is folyamatosan zh-k és beszámolók vannak, úgyhogy unatkozni nem unatkozik egyikünk sem. Hiányzik és szar, ezt mindketten mondjuk.. De nem akarjuk hogy bármi baj legyen. Én azért igényelném a talit, hiányzik csak az is hogy reggel mellette keljek fel. Próbálunk nem erre gondolni, mikor beszélünk/facetimeozunk. Azt is mondtuk hogy kitartunk, amiben hiszek, csak lányként (+kicsit érzelgősként) mégis megvisel

2020. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ugyanúgy találkozunk. Február közepén ismertük meg egymást, szóval kicsivel a koronavírus Magyarországra érkezése előtt. Mindketten egyedül élünk, egy városban, szüleinkkel, vagy bárki más veszélyeztetettel nem tartunk jelenleg személyes kapcsolatot. Így nekünk bőven belefér, elképzelhetetlen lenne, hogy ilyen friss ismeretség után hónapokig ne találkozzunk, és nem is lenne reális a fentebb említett okok miatt. De ez egy speciális eset és nem szeretnék senkit erre biztatni, nyilván ahol mással/másokkal együtt él legalább az egyik fél, ott nem feltétlenül észszerű a találkozó.
2020. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ingázik köztem és a családja között. 1 hét itt, 1 meg ott. :) Bár még ez is furcsa, mert ez előtt napi szinten láttuk egymást, mivel osztálytársak vagyunk. :D
2020. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Januárban kezdtem randizni a pasival és már 1 hónapja nem találkoztunk, mert nagyon rápörgött erre az óvatosságra. Egyedül él, nem megy sehova, nem találkozik a gyerekével (elvált) és a nyugdíjas édesanyjával se. Nekem sincs veszélyeztetett a környezetemben, "csak" egy gyerekem, és simán meg tudnám oldani, hogy elmegyek hozzá, de nem akarja. Nem hisztizek neki, de borzasztóan érzem magam emiatt és nehezen bírom.
2020. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Március elején kezdtünk el randizni (előtte ismertük egymást, barátok voltunk), utoljára 4 hete randiztunk (múlt héten összefutottunk munkahelyükön pár percre) és még valószínűleg 6 hétig nem találkozunk (vagy ameddig a kormány elkezdi feloldani a korlátozást). Veszélyeztetett csoporttal dolgozom, úgyhogy nem kockáztatok semmit.
2020. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neten beszélünk,meg mást is csinálunk a gép előtt....

Egy óceán meg sok állam van köztünk,szóval bármi màs kizárva.

Nehéz de ez van.

2020. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!