Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti már gondoltatok arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már gondoltatok arra hogy hogyan fogtok találkozni a párotokkal a kijárási tilalom alatt? (akik külön élnek)

Figyelt kérdés
Félrértés ne essék nem 2 hetet nem bírok ki hanem itt hónapokról van szó...

2020. márc. 27. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyenlőre nincs kijárási tilalom csak kijárás korlátozás. Így kellő körültekintéssel el tudsz hozzá menni, nincs tiltva, hogy nem.
2020. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
marok marcsa mindig velem van, ő az én jobb kezem. XD Így nekem ilyennel kapcsolatban nem kell aggódnom. :D
2020. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Hónapokat is ki lehet bírni, ha nemcsak névben vagy felnőtt, hanem agyban is, és van benned egy kis felelősségérzet mások iránt is, nemcsak a saját dolgaidon vekengsz.
2020. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Át lehet cuccolni addig egymáshoz, nem kell egyből gyerekszobát tervezni, elég egy nagy bőrönd ruhával és egyebekkel álmenni, és akkor együtt lehet átvészelni.
2020. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez jó kérdés.Bár mi "csak" összejárunk.Úgy láttuk jónak ha egy ideig nem találkozunk.Neki idős szülei vannak.Én sok emberrel találkozom a munkám miatt.Még ha nem is leszek(vagyok)beteg,hordozhatom a vírust.Nagyon rossz belegondolni is hogy nem találkozhatunk.Persze ki kell bírni.Van ugye a mondás :a távolság a kis tüzeket oltja a nagyokat fellobbantja.Annak idején a párom még volt katona hónapokig volt távol, mégis kibírtuk.
2020. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Mi is még ma találkoztunk, amennyire lehetett megölelgettük egymást, de már a hétvégét nem töltjük együtt. Nehéz lesz egymás fizikai hiánya, de így igy szinte állandóan tartani fogjuk a kapcsolatot. Én hiszem azt, h a szerelmünk van olyan erős, h egy kis távolság ne tudja megingatni. A munkám miatt sok emberrel vagyok kapcsolatban, kockáztatni se szeretnék, h esetleg miattam fertőződjön meg a családja. Rossz így, nehéz lesz, de a világ forog tovább. Tudjuk, h még sokkal többet leszünk együtt az életben, mint amennyit most ki lell bírnunk.


2 éve együtt.

2020. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen én is ilyenekkel erősítem magam. Nem hiszem hogy ez a pár hónap különlét megtörné a kapcsolatunkat. Bár nem élünk együtt 2 éve együtt vagyunk. P
2020. márc. 27. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Jelenleg nagyobb gondom is van annál.


Én egyenlőre valami otthon végezhető munkát keresek, ugyan is masszőr vagyok, és ez az ipar teljesen leállt most, és ki tudja meddig, sőt lehet, hogy totál új állás után kell majd néznem, hiába csinálom hosszú évek óta, most ennek annyi.

2020. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyenlőre nincs kijárási tilalom csak korlátozás van úgyhogy el tudsz menni hozzá ha meg mégis meg állítanak mond azt, hogy a boltba mész.
2020. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha nem laktok messze egymástól, gyalog is át tudsz menni, és akkor mondhatod, hogy eü sétán vagy.
2020. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!