Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik valaki, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik valaki, de érzem, hogy nem hozzám való. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Az a tipikus érzés van bennem, amikor valahogy olyan rossz megerzesem van. Amikor iszonyatosan vonzodsz valakihez de érzed, hogy ő valahogy nem vesz komolyan. Csak érzem, hogy valami nem stimmel.


Én is tetszem a srácnak, keres is rendszeresen. De ez még nem jelent semmit.. Sok pasi keresett már rendszeresen, kimutatta, hogy erdeklem nagyon, aztán mégis nagyon megbantott. Nem vettek komolyan. És utána szörnyű érzés volt, hogy de én oda voltam értük.


Hogyan felejtsek el valakit, aki ennyire tetszik de érzem, hogy valami nem oké?! :(((


Annyira szeretném, ha rendes pasi lenne és olyan lenne, mint amilyennek szeretném, hogy legyen. És nem akarom elfelejteni, de úgy érzem, azért, hogy megvedjem magam a fájdalomtól és csalodastol, ezt kell tennem..


Ez annyira szar.. :((


2020. ápr. 16. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Annyira tudtam, hogy nő vagy.
2020. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen
2020. ápr. 16. 22:53
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ne felejtsd el, hanem jöjjetek össze. Lehet hogy pozitívan fogsz csalódni ezúttal.
2020. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg bízz a megérzéseidben. Biztos vagyok benne, hogy már tett/mondott valami olyat amitől ezt érzed.
2020. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak én is hallgattam volna az efféle megérzéseimre :D
2020. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszer én is éreztem így. Nagyon bejött egy srác, akivel neten kezdtünk el ismerkedni, de közben valahogy mégis tudtam, hogy nem illenék össze és úgysem értené meg. Szerencsére hallgattam a józan eszemre és nem találkoztam vele, akkor sem, ha fájt.
2020. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy gyanús dolgokat csinál.. Sokszor ellentmond magának, vagyis annak, amit amúgy mond és állít. Ez a "bort iszik, vizet prédikál". Meg igazából az elején hazudott azért, hogy nálam jó pontot szerezzen. Hazudott az előző kapcsolatairol. Olyan mintha titkolna dolgokat, amiket csinált korábban, mert tudja és ismer engem annyira, hogyha tudnék róla, akkor valószínűleg nem akarnék már tőle semmit. Meg ha kérdezek a múltjáról, akkor határozottan és gyorsan lezarja a beszélgetést azzal, hogy a múlt az a múlt és nem akar róla beszélni. Mondtam neki, hogy azt érzem, hogy titkol valamit. Erre kinevetett, hogy ez nem igaz. És hogy nem titkol és nem rejteget semmit, egyszerűen csak a múlt az a múlt és hagyjuk.


De emiatt olyan kellemetlen érzésem van belül. Úgy érzem, hogy nem vagyok biztonságban, meg olyan belső nyugtalansagot. :/ nem bízom benne.

2020. ápr. 16. 23:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor a legjobb ha elengeded, mert ez előjöhet később is. És ha már most nincs meg a bizalom pedig ez még az eleje, az nem jó jel sajnos.
2020. ápr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ugye, mondtam én, hogy csinált már gyanús dolgot.

Zárd le és keress megbízhatóbbat.

2020. ápr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen.. :/ csak ez nem olyan könnyű :/
2020. ápr. 17. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!