Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy pasi, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy pasi, ő viszont egy buliban az egyik barátnőmmel kezdett csókolózni. Felejtsem el?

Figyelt kérdés

Akkor ismerkedtek meg és pár perc múlva már tapizták egymást és az a fiú a bartnőmnek a nyakát csókolgatta, utána rendesen is csókolóztak. Teljesen összetörtem, haza is mentem, utána meséélték, hogy másnap találkoztak és csókolózgattak. A barátnőm nem tudja, hogy én mennyire odáig vagyok azért a srácért, de így már nem is akarom neki elmondani. Mikor kérdeztem, azt mondta, különösebben nem tetszik neki, de ad egy esélyt a fiúnak.


Hogyan felejtsem el? Mit tegyek, hogy ne érezzem magam ennyire nyomorultul?


2015. jún. 30. 16:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, 19/L és 24/F
2015. jún. 30. 16:11
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Én alapból hagynék egy olyan srácot, aki 10 perc után már ilyet csinál.
2015. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első ismerkedés után már csók? Lehet le vagyok maradva de én nem csókolóznék semmi ismeretséggel.


Én elmondanám, hogy helyes a fiú, ha nem lenne a barátnőd, akkor te is szívesen megpróbálnád vele, de nem akarsz ebbe belerondítani, csak szóltál, mert őszinte és jó barátnő vagy.

2015. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem is elég elképzelhetetlen, hogy egy idegennel csókolózzam, de ez ott annyira szíven ütött, hogy nem is gondolkodtam rajta.

Most attól félek, hogy tényleg összejönnek és akkor rendszeresen látnom kell őket együtt.

2015. jún. 30. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

a férfiak ilyenek ugyan már,ti nők olyan sértődősek vagytok erre,attól hogy kever kavar,de nem pont veled,még szingli a srác :D

nem kell behisztizni mert épp szórakozik.

2015. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nem biztos, hogy szingli marad, mert most simán alakulhat közöttük valami. És nyilván nem véletlen, hogy pont vele kezdett kavarni, nyilván jobban tetszik neki, mint én.
2015. jún. 30. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek én elmondanám, de kavarni semmiképp sem kavarnék.
2015. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem mondanék semmit a barátnőmnek,őt választotta a fiú,ez van és kész.Várd ki a végét,hogy mi lesz,ebbe én most inkább nem keverednék bele a helyedben:)
2015. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez semmi ahhoz ami velem tőrtént. Volt egy barátnőm akinek mindent elmondtam a srácról aki a közös ismerősünk volt, mindkettőnknek tetszett, de a barátnőmnek volt pasija, még mondogatta is hogy pont hozzám illik a pasi, magasságra, természetre, stílusra stb. DE én hülye nem mertem lépni, egyik nap a barátnőm igen. Akkor a sráccal elkezdtek flörtölni, és hónapokon át a szemem láttára csinálták ezt, majd megszakadt a szívem, közben a srác megtudta h nekem tetszik...még rátett egy lapáttal holott tudta hogy a barátnőmnek van pasija. Undorítóan viselkedtek mindketten, elbőgtem magam de nem előttük, persze később megtudt a barátnőm majd játszotta a mártírt, utána volt mégegy buli ott is rátapadt a pasira, undorító szajhának tartom azóta nem a bartánőm a színről eltűnt hál istennek, sose akarom többé látni, a pasi megalázott hisz tudta h tetszik, és pont ezért még belém taposott. Most is minden nap szembe kell néznem a pasival, felfordul tőle a gyomrom, mellesleg egy határ szerencsétlenség és én még tudtam volna szeretni..röhejes.

Te még jobb helyzetben vagy, de hagyd a fenébe szerintem mind kettőt.

2015. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!