Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A türelmetlenség mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A türelmetlenség mennyire kizáró ok a nőknél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami türelmes ember, 5 percig nem bírok egy helyben megmaradni, folyton mehetnékem van. Most a korlátozások idején kifejezetten szharban vagyok, mert nem tudok csavarogni, a munkahelyemig történő utazás a napjaim fénypontja... Agresszív nem vagyok, elítélem az erőszakot és soha nem ütöttem még meg nőt, viszont ha valami zavar, azt elmondom kerek perec, hiába nő az illető. Egy ilyen türelmetlen fickó, mint én ellenszenves a nőknek?
2020. ápr. 17. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább egyfajta hiperaktivitás, talán motorikus mozgáskényszer?
2020. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon.
2020. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A türelmetlenség, meg az “5 percig nem tudok nyugton maradni” között van különbség. A türelem sok helyzetben nagyon fontos, viszont én azt mondom, hogy inkább egy ilyen ember, mint egy megalkuvó, akinek nincs saját akarata és minden jó neki. Akkor már inkább türelmetlenkedj.

A mehetnéked is oké, csak attól függ mennyire. Minden nap minden pillanatában kell valami program, vagy azért néha elvagy otthon is? Az első verzió nagyon fárasztó hosszútávon, pedig én sem vagyok otthonülős.

De én azt mondom, ez a személyiség még oké, nem ellenszenves. A szerencsétlenkék sokkal ellenszenvesebbek.

2020. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lenne elviselhetetlen, ha nem kényszerítenéd rám az állandó mehetnéked. Én sem vagyok a begubózó, otthon ülős fajta, de se kedvem, se energiám nem lenne naponta mászkálni vagy állandóan csinálni valamit. Nálunk én vagyok a mászkálósabb, de nem erőltetem a páromra, ha nincs kedve valamihez, akkor megyek egyedül vagy barátokkal. A kendőzetlen, finomkodástól mentes őszinteség pedig csak előny, én is ilyen vagyok.
2020. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerk: Csak akkor lenne elviselhetetlen, ha rám kényszerítenéd az állandó mehetnéked :)
2020. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 Néha természetesen otthon is elvagyok, de ha van lehetőségem, akkor inkább mindig csavargok. Rengetegszer előfordul, hogy elmegyek kocsival egy 30 km-re lévő településre, csupán az utazás kedvéért. Aztán vissza. Mondanom se kell, hogy nem kevés pénzem megy el az üzemanyagra. :D
2020. ápr. 17. 18:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2020. ápr. 17. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem is türelmetlenség, más szót használnék erre, mondjuk pörgős vagy, emellett őszinte, egyenes.

Nincs ezzel baj, izgalmas és tartalmas az életed, szerintem ez nagyon messze van az ellenszenvestől, sőt, nálam a skála másik végén helyezkedik el.

2020. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ugyan ilyen vagyok én is :)

Most ez a jelenlegi állapot plusz a homeoffice - tehát még a munkahelyemre se mehetek....teljesen kikészít. Eddig se maradtam meg a seggemen, de most hogy még a jó idő is kijött nagyon nehezen bírom.

Szegény kutyám se akar már sétálni, annyira unja :D

Szóval engem nem zavarna :)


N30

2020. ápr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, már magamat se bírom elviselni a karanténban. Ez nekünk nagy büntetés. Ezért engem nem zavarna, azokkal a feltételekkel,amit már mások is írtak, ha nagy ritkán rám jön a nyugi, és az nem esik egybe a tiéddel, akkor ne engem akarj magaddal rángatni. Ezt természetesen én is betartom. Meg van még egy. Az agresszió olyan formája is zavar, amikor nem ütnek. Mivel magamról tudom, hogyha nem lehet menni, az baromira frusztrál, és valahogy kijön. Ha te ezt mondjuk úgy kezeled, hogy üvöltesz, csapkodsz, összetörsz dolgokat, az például már zavarna.
2020. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!