Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő, miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő, miért ennyire türelmetlen?

Figyelt kérdés

Leszögezem, akinek nem inge, ne nevegye magára. Ez nem egy ilyen nőutáló írás lesz, csak nem értek valamit. Elég gyakori dolog. Van egy csaj, társkeresőn dumáltunk három, négy hete. De nem minden nap. Felvetettük a találkozó lehetőségét, viszont most nem volt jó nekem. Múlt héten beteg voltam, most más dolgom volt. Szerintem besértődött, mert a profilján hülye idézeteket tesz ki, hogy nem minden férfinek kell megfelelni, meg a szerelem rád talál és több ilyen okosságot. Nem tudom, ha baja van, miért nem lehet közölni, mit érez. Én mindig nyitott vagyok, meghallgatok másokat stb. Neki is mondtam, hogyha megismer mást, hajrá, csak azért szofisztikáltan közölje velem, felnőttek vagyunk, meg lehet dumálni. Csak az az érzésem, ha valami nem egyből jön össze, vagy beleköt egy dologba, akkor mindig kónnyebb út elmenni, mintsem időt tölteni. Mindent egyből kell, gyorsan, sokat. A pasik sorban állnak, választani lehet mást. Fordított esetben én biztos közölném mit érzek. Nem értem miért kell mindent kitalálnom, amit simán közölni tudna. De volt már olyan, hogy kezdett alakulni, majd nem írtam neki két napig, ez idő alatt összejött mással, gondolván két nap alatt koptattam....


26F



2016. máj. 29. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan új ingerekre van szükségük. Ez a fajta felspanoltság az információs társadalom eredménye. Aki folyton a telefonját baszkurálja, az a magánéletben is ilyen. Amikor téged nem vár meg a nő, akkor pont ez megy végbe. Félrelök az ujjával, és új ingereket akar. Nem tudsz semmit tenni.
2016. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszi, hogy valójában nem akarsz vele találkozni. Ilyen egyszerű. Egy idegen ember vagy számára, még nem is találkoztatok ha jól értem, mi oka lenne megbízni abban, hogy te éppen valóban beteg vagy utána meg éppen nem érsz rá? Szomorú de a világ valóban olyan, hogy okot ad az ilyen kételkedésre.
2016. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen férfi,aki hajt rá.Ha te olyan vagy,aki 2 napig nem jelentkezik vagy mindig lemondja a talikat(oké,hogy valós indokokkal tetted,de ezt ő nem tudhatja,mert még nem ismer),akkor ne csodálkozz,ha olyat választ,aki többet tud nyújtani.
2016. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az én véleményem ezzel kapcsolatban az, ha az első beszélgetés után minimum egy héttel nem ejtjük meg az első találkozót, akkor nem várok a másikra. Ez alól kivétel, ha nagyon-nagyon jól elbeszélgetünk, esetleg tudunk skype-olni, és tudom, hogy jó oka van arra, hogy nem tudunk találkozni, mint munka, betegség, stb.

Én személy szerint azért nem várok többet, mert a személyes találkozó dönti el úgyis, hogy érdekel-e a srác és én érdeklem-e őt... Most beszélgetnék hónapokat valakivel, aztán kiderül a találkán, hogy nagyon nem megy, akkor az egy nagyon nagy csalódás, mert lehet, megtaláltam volna azt, akire vágyom.

Ha volt már pár randi, és nagyon klappol, akkor viszont várok türelmesen, mert tisztában vagyok azzal, hogy alakul valami, a másik fél nem lerázni akar, és szimplán mert érdemes várni.

És ha valaki, akivel nem is találkoztam még, nem szakít rám naponta 10-15 percet, hogy megírjon egy levelet, akkor úgy veszem, nem számítok neki különösebben, és onnantól én isbúgy kezelem. Nem telepszem rá az emberekre, nem írogatok állandóan, de ismerkedési szakaszban is fontos nekem a napi kontakt. Ha csak egy darab ímél, hogy ne haragudjak, de most hulla fáradt, akkor csak annyi, de ha ennyi nincs.

Nálam egyébként sosem álltak sorban a pasik, csak neten ismerkedem több okból (nem azért, mert ronda lennék), nem várok a pasira, hogy kezdeményezzen, aki tetszik vavy szimpatikus, arra ráírok.

Nekem az idő egy nagyom fontos dolog, azt sosem kapom vissza. Egy ennyire képlékeny dologra, mint egy netes beszélgetés, nem szeretek túl sokat adni belőle. Azt csak párkapcsolatban, szeretetben, egy biztos dologban, akkor viszont birkatürelemmel.

De abban mindenképpen egyetértek veled, hogy igenis közölnie kellett volna a csajoknak, hogy ez nem fér nekik bele, mert úgy tisztességes! Nem találhatod ki egy idegen gondolatait.

2016. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem hinnem, hogy azt gondolja, mert akkor ra sem irnek, nem beszelnek vele raadasul ugy, hogy akar ha rosszkedvem van, azt felrerakom.


Ez a "azt hiszem" dolog meg kifogas. Ne hidd, csinald. Ha valamit gondol, feltetelez, akkor kerdezzen ra. "Nem akarsz talalkozni?" Ennyi lenne. Most ha kicsit hatarozottabb egy no, attol meg nem o szedi fel a pasit, nem lesz konnyen kaphato. Sot, lehet ertekelni is fogja a srac, hogy nem megint egy olyan nobe botlott, aki nem tud beszelni.:/

2016. máj. 29. 19:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet választani mást, pont ez a lényeg. Ha te nem érsz rá, más biztos ráér. Nem fog egy nő se utánad futni.
2016. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5000en állnak az összesnél sorban.

Ha nem tepersz érte foggal körömmel, jön a következő. Mondjuk utána azt is dobja, mert az meg mennyire behódolt, meg papucs volt, meg könnyen adta magát.

2016. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig úgy ismerkedtem, hogy személyesen megismertem valakit, sokszor csak a nevét tudtam meg, aztán chaten/msnen/... szóval neten folytattuk. Ismerkedtem így egy sráccal egyszer, szóba jött sok dolog, egyszer benyögte, hogy most kicsit bonyolult a szerelmi élete. Akkor eltűnt 2hétre, nem irt vissza. Én minden nap azon agyaltam, h akkor ez egy nemet jelent-e. 2 hét múlva folytatta volna az ismerkedést, de addigra már elegem volt az egészből. Mondtam neki, hogy már nem annyira aktuális az az ismerkedés. Nagyon jó pasi volt, de azt gondoltam, ha annyira nem ér rá, akkor neki annyira nem fontos ez, mint nekem. Bevallom, megsértődtem. Kicsit később megismerkedtem egy sráccal, tepert, sürgette a találkozást, folyton velem lett volna. Ennek 6,5 éve és fél éve a felesége is vagyok.
2016. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Masodik. Ez azert gaz, mert ha egybol a rosszra es bizalmatlansagra gondol, miert es hogy varja el, hogy benne megbizzanak?
2016. máj. 30. 15:27
 10/12 A kérdező kommentje:

Negyedik:


Jo hogy egyet ertesz velem. De. Napi kontakt okes, viszont lehet dolga van. Gondolom ha nem ir, te sem fogsz, mert elvarod tole hogy obkerssen nem? Nalam mindig igy van. Ha nem irok egy napig, besertodik, hogy jaj istenem. Pedig siman ramkoszon, megkerdi hogy vagyok es ennyi lenne.


Nem erdekel ha masokkal is ismerkedik, nem vagyok diktator, szabad akarata van. Csak azt lehet normalisan. Most pl ugy besertodott, amikor mondtam hogy oke lesz most, hogy nem is ir.


Nem vagyok hive a trukkozgetesnek, kivarasnak, meg hasonlo jatszmaknak, nem is szoktam, es ezt mindig megmondom az elejen. De akkor velem se csinalja:D szoval lehet ebben ennyi volt.

2016. máj. 30. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!