Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy nőt vagy férfit megismertek akiben csak ez zavart?

Figyelt kérdés
Volt olyan,hogy alapból jól néz ki az illető, de a fogai nem tetszettek? Nem azért, mert ápolatlan volt hanem pl elálltak, ránött egymásra a két fog vagy rés volt közte. Van akinél ez zavart? Titeket mi az ami taszít ezek közül?
2020. ápr. 17. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Az inkább szexy, olyan kis nyuszis
2020. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Freddie Mercury is rohadt szexis pasi volt elálló fogakkal is!
2020. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Volt ilyen. Tök jól nézett ki a lány, de a fogai, mint a cirkusz kerítés. Álltak össze-vissza. Én erre is nagyon igényes vagyok, pont ma voltam tömésen és évente szedetem le a fogkövet. Egyébként volt olyan is, hogy annyira nem volt szép a nő, de a fogai nagyon rendben voltak és ez növelte a szexuális vonzerejét.
2020. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó,van ahol tömnek fogat manapság?
2020. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Magán doki. Miért? Szájmadzk, plexi volt a fején. Asszisztens nőnek is.
2020. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Én lábfétises vagyok és volt már olyan, hogy csalódtam a nő lábában.
2020. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem volt még velem ilyen. Ha csak nem valami nagyon extrém esetről van szó, nem hiszem, hogy zavarnának a felsorolt dolgok. A legfontosabb, hogy ápolt legyen.
2020. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én a cápafogsortól írtózom, valahogy az sosem jött be, még a szájuk is máshogy áll tőle, de ízlés kérdése, a felsoroltakból csak a kusza fogak zavarnak. Az kifelé dőlők és rések nem zavarnak.
2020. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Milyen az a cápafogsor ?
2020. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó,

Cápafogsor az az, amikor az egész fogsor befelé dőlő. Biztos láttál már olyat.


De mondom, ízlés kérdése, engem irritál, másnak meg lehet az a szexi.

2020. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!