Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pasi kicsapongó és már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasi kicsapongó és már az 1. találkozástól kezdve le akart fektetni, (de nem történt semmi), miért mosolyodik el a most is, ha meglát? Előfordulhat, hogy zavarban pár pillanatban?

Figyelt kérdés

Csak párszor találkoztunk ( társaságban), mindig produkálta magát, ő az a tipikus nagydumájú, magabiztos csajozógép. Szóval finoman szólva sem félénk, van beszélőkéje.


Az elejétől fogva rám volt pattanva, pedig nem vagyok és öltözni sem öltöztem ilyenkor soha kihívóan de még csinosan sem,(sőt, mondhatni inkább szürkén, visszafogottan öltöztem, amikor ő is ott volt), így eleve nem is értettem, miért volt ennyire rám állva..


Legutóbb meg aranyos volt a szituáció: amikor véletlenül összefutottunk a városban, ahogy meglátott jó széles mosollyal elmosolyodott, elnézett oldalra, majd visszanézett, és úgy köszönt fülig érő mosoly kíséretében. Szóval az az őszinte mosoly volt, nem csak az az illemből. Persze én is mosolyogva köszöntem neki, de nem ennyire és nem forgattam közben a fejem, csak köszöntem..Minden esetre aranyos szitu volt.


Ha nem tudnám milyen, azt gondolnám, hogy zavarban volt, hogy hirtelen meglátott.

Az ilyen típusú férfiak is zavarba tudnak még jönni? (ha egyáltalán ez az volt)



2017. nov. 17. 16:02
 1/5 A kérdező kommentje:
* bocs, kimaradt az "a" betűm 1-2 helyről
2017. nov. 17. 16:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki zavarba tud jönni, egyértelmű, hogy tetszel neki.
2017. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha zavarban van, az azt jelenti, nem csak dugni akar, hanem tényleg érdekli a másik gondolom.

(Én legalábbis nem jövök csak úgy zavarba valakitől, ő meg pláne nem olyan.)


Azt tudtomra adta már rögtön, hogy külsőre bejövök neki ( mindenki előtt,még később is hallgattam, mennyire rám volt állva), de úgy vettem észre mostanában, hogy szimpatizál is velem. Plusz 1-2 ilyen apróság ami arra utalt, hogy néha zavarban volt.


Csak az egész apropója, hogy nem lehet komolyan venni, nem hűséges típus.

Viszont én meg nem vagyok az a könnyen felszedhető eset, vagy egyéjszakás csaj.

Ironikus. :)

2017. nov. 17. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindannyian arra vágyunk hogy ha összefutunk egy ilyen pasival, aki bejön nekünk,miattunk változzon meg. De az esetek többségében ez nem következik be...Ettől függetlenül nem biztos hogy nálatok sem fog, csak csekély a valószínűsége. Ismerkedj vele, döntsd el hogy megéri a neked vállalni a kockázatot hogy picit megégeted magad vele, sajnos senki nem fogja tudni előre megmondani hogy mennyire komolyan érdekled.=)
2017. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)

Nem-nem, én köszönöm, nem akarok ilyen szerepet vállalni, megváltoztatni egy ilyen pasit. (túl sokat kellene amúgy is ahhoz változnia, hogy komolyan tudjam venni). Arról nem is beszélve, hogy ha elmúlik a rózsaszín köd, simán vissza eshet, hiszen ő ilyen. vagy max akkor, évek múltán, amikor jön majd a kapuzárási pánik és rájön mondjuk újra a nőzés.


Én nem állítanám inkább lehetetlen elvárások elé, mert valóban nem túl realista dolog, nem hiszek ebben. :)

2017. nov. 18. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!