Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randira TE mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira TE mennyit költenél? Kort és nemet is létszi

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 19:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
31%

kb 30-40 ezer Ft

35F

2020. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom. Ez attól függ, hogy hol lesz az adott randi. Mondjuk elmentek valahova enni. Viszel egy apró ajándékot ami elfér a táskában, hogy ne keljen cipelnie vagy fogni végig, pl egy virágot macerás lenne hova tenni. Akkor kajáltok valami normális, de nem luxus helyen. Esztek egy normális főételt, kávé esetleg, üdítők, desszert ilyesmi.


Ez szerintem egy ilyen 15-20 ezer forintból teljesen megoldható.


De mondom teljesen randifüggő a dolog.

2020. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Noren1989 ***** válasza:
79%

Ha másik város, ottalvós, szállásos megfejtés, akkor reálisnak találom a több tízezret, de amúgy max 6-8, ha eszünk, iszunk.


30/F

2020. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
58%

Ha jó idő van, semennyit, mert sétálnánk. Esetleg ha szimpi az illető, vennénk egy üveg bort vagy valami

Ha nincs jó idő, akkor is csak párszáz forintot. Egy tea mellett lehet beszélgetni annyit, hogy az ember eldöntse, mit akar a másiktól.


Több pénzt csak akkor teszek egy randiba, ha jó a beszélgetés és folytatni akarom. Annak nincs értelme, hogy elverjek 1-2 ezernél többet egy olyan ember társaságában, akivel nem akarok többet találkozni. Fordítva is ugyanezt várom.


26N

2020. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ milyen a randi. Ha beszélgetős eszegetős-iszigatós akkor max 5 ezerből ki lehet hozni(mondjuk attól függ, hova megyünk, de egy egyszerűbb pub is tökéletes erre a célra).


Ettől több szerintem nem kell.

2020. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
81%
Akik itt 20-30 ezrekkel dobálóznak, ha abbamarad a randizás, elkezdenek sírni, hogy az anyagias nők csak a meghívásokra meg ingyen kajára utaznak.
2020. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
68%
20 ezret költöttem kb. A másodikra valamivel többet. Meg még ajándékot is vettem 30 ezerért kb.
2020. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%
Tök jó, hogy le vannak pontozva azok, akik nem akarnak költeni randura/nem ajarják, más sokat költsön randira... Akkor csak csesszetek el pénzt, az ilyeneket nem tudom sajnálni, ha kihasználják.
2020. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
67%
Mi a baj azzal, ha valaki sokat költ? Nekem a pénz nem jelent semmit, ezért nem sajnálom elkölteni.
2020. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%

Az első randi arra való, hogy eldöntsd, akarod-e folytatni. Ehhez legfeljebb annyi pénz kell, hogy ha hideg az idő, meg tudjatok inni valamkt az egyik kávézóban, mialatt beszélgettek.


Tudjátok, hány első randim után akartam/akartak tőlem folytatást? 10/1... Ennyit erről.


Ha az illető, akivel randizol régi ismerősöd vagy legalábbis nem akkor beszéltek személyesen először, akkor lehet, hogy érdemes szervezni nagyobb kiadású programot is. De az ilywn tinderes meg random kolléga által elhívós valamik fölösleges, hogy nagyobb költségvetésűek legyenek. Párezer forint, egy jó beszélgetés, aztán majd legközelebb lehet mást is csinálni.

2020. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!