Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy hölgy, akiről tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hölgy, akiről tudom, hogy kb 1 éve egyedülálló. Próbáltam már facen ráírni, az utcán elbedzélgetni, randira invitálni. Valamiért hideg és elutasító. Miért?

Figyelt kérdés
De nem csak velem hanem másokkal sem közvetlen,egyébként egy dekoratív 40-es hölgyröl van szó. A közösségin néha lájkoljuk egymás selfiejét, de ugyanugy én is lájkolok másokat is meg ő is másokat ahogy látom. Valamiért nem áll kötélnek senkinek "még"! De lassú víz partot mos remélem! A nők is emberből vannak nem?
2019. szept. 19. 19:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan dekoratív, akkor nem kell akárkinek kötélnek állnia.
2019. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
31%

Több oka is lehet.


1-Rengeteg csalódás a férfiakban

2-amorális

3-antiszociális

4-aszociális

5-pszichopátiás

6-szociopátiás

2019. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy nem vagy az esete. Az is lehet, hogy szélsőségesen introvertált, vagy mizantróp, ez esetben nemigen tehetsz semmit...
2019. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy egyedülálló, egyáltalán nem biztos, hogy pont te kellesz neki. Fel lehet fogni úgy is, hogy lassú víz partot mos, de hogy őszinte legyek, amit leírsz, az sima balf***kodás. Nincs olyan nő, akit megérné egy évig hajkurászni.
2019. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, hogy ha tök jól érzi magát egyedül?
2019. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg az az oka, hogy nem tetszel neki.

Abban meg ne legyél biztos, hogy nincs senkije.

2019. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, amikor olyan 30 körül volt, én meg pár évvel több, akkor tudtam, hogy pont nincs senkije. Próbáltam ráhajtani, de lekoptatott. közel 10 évvel később még mindig nem volt senkije, és nem is igazán akart pasit magának.

Nem mondom, hogy minden csaj ilyen, de erre is van példa.

2019. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert dekoratív és egyedülálló még nem biztos hogy egyáltalán akar kapcsolatot. Ha egy éve még csak annyit se értél el, hogy ne legyen hideg veled szemben akkor ez veszett ügy és a lassú víz nem mos semmit.
2019. szept. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azért ilyen, mert nincs sok esélyed nála. Nálam is próbálkoztak már ezzel a lassú víz partot mos dologgal, de sosem jött be. Mi nők, általában pár pillanat alatt eldöntjük, ki potenciális partner. Próbálkozhatsz, de szerintem nem sok sikerrel.
2019. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Én nem egy éve probálkozok.. hanem a csaj 1 éve egyedülálló! Én csak pár hónapja küldöm a jeleket. Az meg,hogy én nem lennék az esete? Hát szerintem az elég fura lenne. Nyílván nem én vagyok a világ legjóképűbb embere,nem is tartom magam annak, de én ismertem az előző élettársát,és hát.. inkább nem sértem meg távollétében a fiatalembert! De egyáltalán nem bunkó velem a csaj..akkor miért beszéltünk facen szinte éjszakákat, az utcán is mosolyog de max ennyi. Én nem akarom elhinni,hogy egy egészséges nőnek nem kell kapcsolat.. de ha nem is kapcsolat, egy kaland is nagyon jó dolog lenne. De elzárkózik. És mondom..nem csak velem ilyen,hanem másokkal is. Mintha csak azért lenne felületesen kedves a férfiakkal mert nem akar bunko lenni.Tuti nincs senkije. Ha lenne akkor azt elmondaná meg szerintem kiderülne. Minek azt titkolni. Azt mondta,hogy ö nem keres semmilyen kapcsokatot,nem is akar.. a sorsra bízza,hogy mikor érinti meg valaki.

Oké.. de egy nönek nem hiányzik a hús vér szexualitás?

2019. szept. 19. 20:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!