Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért kizárólag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért kizárólag a kinézet alapján tartanak "megérősnek" egy nőt? Azzal egyetértek, hogy fontos a külső, de?

Figyelt kérdés

Szóval gyakran hallom/olvasom, hogy az a nő megérős, ami ilyen meg olyan fullos és rá szívesen költenének sokat meg neki elnéznék ezt vagy azt, vagy érte otthagynák a párjukat...


Én értem, hogy fontos a külső, nekem is az, de egy helyes pofi sem lenne elég arra, hogy valakinek pitizzek. Persze, szükséges a vonzalomhoz, hogy valaki jól nézzen ki, de számomra ez önmagában nem akkora érték, hogy bármit megtegyek érte, alkalomadtán s***et csináljak a számból is. Nem értem, hogy miért lenne ettől "minőségi" egy nő önmagában... Hogyhogy ennyire egydimenziósan döntik el emberek, hogy ki az atyaisten?

Nekem gyakran a kisugárzás, az okos gondolatok és a jó társaság sokkal erősebb érv... De például ezek a dolgok sem elég erősek ahhoz, hogy otthagyjam a párom. Nem értem a koncepciót, hogy egy "fullos" nőnek miért engednek meg egyesek mindent, hogyha egyébként ezerszer jobb emberekbe is fektethetnének, akik még az egyéb dolgok mellett dögösek is és nagy különbség nincs is a külsőben.


2020. ápr. 18. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek a személyiség is fontos, és e kettő adja ki a "megértő" személyiséget.
2020. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Úgy látom, ez nem is kérdés, csak egy lehetőség, hogy elmondd, mennyivel különbnek tartod magad a többi "felszínes" embernél.


Egyébként ha tetszik valaki, hajlamosak vagyunk felruházni mindenféle pozitív tulajdonsággal. Pl. hogy "nem, nem a jó s.gge miatt gerjedek rá, hanem a kisugárzása, az okos gondolatai miatt, mert jó társaság"...

2020. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%

"Úgy látom, ez nem is kérdés, csak egy lehetőség, hogy elmondd, mennyivel különbnek tartod magad a többi "felszínes" embernél."


Így van!


És pontosan ez a 21-es csapdája.


Az összes ember azt tartja, hogy ő nem felszínes, nem anyagias, így ő kiemelkedik a szűrke masszából, mert azok bezzeg mind csak a kinézetre, meg az anyagi javakra hajtanak.



Ez kb ugyanaz, mint akik folyton az egyéniségről papolnak, közben a legújabb, "egyéniségek" által hordott divatot követik az utolsó zokniig. Így lesz minden egyéniség pont ugyanolyan egyforma, mint azok, akikhez képest ki akarnak emelkedni a tömegből :)

2020. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez a kizárólag szerintem nem igazán állja meg a helyét. Biztos hogy vannak olyanok is akik a kinézet alapján választanak, de olyanok is akiknek fontosabbak a belső értékek.
2020. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Általában a csúnya nők mondják, h a külső nem számít csak a belső. A nagy .......A külső megfog a belső megtart.Nem kell ezt túlmagyarázni.
2020. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!