Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy valaki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy valaki egy senki a társadalom szemében?

Figyelt kérdés
Én olyan vagyok, mint ha nem is léteznék, olyan jelentéktelen voltam mindig. Mások sok helyen népszerűek, én meg sehol. Mindig kibeszélnek a hátam mögött, hogy miért nincs senkim. Én meg akárhány férfival voltam együtt, senkinek se értem soha semmit. Másokat mindig szeretnek, engem eddig még soha senki nem szeretett.
2020. ápr. 19. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne mondd ezt, akiknek kell teis nagyon sokat érsz. Szerintem nem az a lenyeg hogy népszerű légy ebben a társadalomban, mert akármit is csinálnál nekik sose lehetne 100%-ban megfelelni. Ha sikeres lennél az lenne a bajuk mert irigyek lennének, ha nem akkor pedig kár örvendőek. Ne törődj mas véleményével, a férfiak akik nem becsültek meg azok pedig meg sem érdemeltek téged. Nem veled van a baj. Maradj mindig ilyen normalis.

2020. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A családomnak sokat érek, de ennyi.
2020. ápr. 19. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azert, mert hot unalmas vagy, nem csinalsz semmi erdekeset, nem adsz a vilagnak semmit. Ezt nem cseszegetesbol irom, hanem mert ezek a lehetseges indokok. Neked szamitana barmit egy olyan ember, erdekelne barmennyire is a letezese? Aki reggel felkel, munkahelyen elvan mint a befott, hazamegy, tevezik par orat aztan megy aludni? Kb ilyesmi karakterre gondolok a leirasodbol.
2020. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valakinek a szemében viszont Te Vagy a legfontosabb!!!


[link]


Ne érdekeljen mások véleménye, Van Aki szeret!!!

2020. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Zsoltárok 27,10-14


"Ha apám, anyám elhagyna is, az ÚR magához fogad engem.URam, taníts meg utadra, vezess a helyes ösvényen, mert ellenségeim vannak! Ne dobj oda ellenségeim indulatának, mert hamis tanúk támadtak rám, bosszút lihegnek. De én hiszem, hogy még meglátom az ÚR jóságát az élők földjén.Reménykedj az ÚRban, légy erős és bátor szívű, reménykedj az ÚRban!"

2020. ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos. Amúgy ha Isten létezik is, akkor is tőlem nagyon elpártolt.
2020. ápr. 19. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy Pancsinellótól is elpártolt a mesében, meg tőlem is, meg sok mindenki mástól.

De valójában mi pártoltunk el az Úrtól, és ha megérted ezt, ha elfogadod mikor eljön az idő, hogy Isten szólít akkor visszafordítja a szívedet Ő Hozzá.

Mivel ez csak Jézus Krisztusban lehetséges, ezért boldogan állítom Neked, hogy én sem vagyok vallásos, én csak ebben az Örökké való Szeretetben bízom, ami Ő hozzá fűz.

És nem érdekel már ki szeret és ki nem, ki mit gondol, Csak az számít, hogy az Úr mit gondol, és Ő azt gondolja Szeret azokat bele értve engem is, Akik az Ő Fiában bíznak, és remélnek, Akit értünk adott oda, hogy mi élhessünk.

"Mert úgy szerette Isten e világot, hogy egyszülött Fiát adta oda, hogy ha valaki hissz Benne el ne vesszen, hanem örökké éljen" (Jn.3,16)

Ha ezt elfogadod, soha többé nem leszel magányos.

2020. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen más életfelfogást kellene venned, mind magadra, mind a környezetedre vonatkozóan. Tanulj, olvass, járj rendezvényekre (ha vége ennek az egésznek), és valaki rád lel, csak akkor ne legyél ennyire negatív vele szemben sem, mert ezzel elijesztesz mindenkit magad körül.
2020. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

férfi vagy, kicsi a kukid és elmúltál 30?

sejtettem.

2020. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!