Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek emlékszik rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek emlékszik rá? Hogy viselkedjek ha legközelebb találkozunk?

Figyelt kérdés

Tegnap este születésnapja volt az egyik fiú barátomnak akivel 1 éve együtt jártunk. Mindenki teljesen be volt rúgva. Én sem voltam teljesen önmagam mivel megcsókoltam a barátomat (akinek a bulija volt). Nem emlékszem miért meg hogyan. Nem vagyok belé szerelmes. Ebben biztos vagyok. De lehet hogy ő is emlékszik rá, bár 2x annyit ivott mint én. Jövő hétre elkérte a nagyszülei nyaralóját és egy csomó mindenkit meghívott beleértve engem is. Nem tudom mit kéne mondanom neki vagy hogyan kéne viselkednem mivel nem tudom hogy emlékszik-e vagy nem. + valószínűleg ott is néha elmegyünk inni esténként és rettegek hogy ez megint megtörténik. :S S.O.S

15/L


2010. júl. 27. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szép dolog hogy 15 évesen "Én sem voltam teljesen önmagam"... Lehet inni, de szért van az embernek saját határa. csak ehhez...

A kérdésre válszolva meg csinálj ugy mintha semmi nemtörtént volna és kész... Mit kell ezen parázni?

2010. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
miért nem tisztázod,vele,h ami történt az akkor és ott csak az ital miatt volt,ne számítson többre,de a barátságotokat nem akarod h befolyásolja,ezt mond el neki és nincs gond
2010. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De nagy probléma. Szégyelld magad, hogy 15 évesen így berúgtál. Amúgy meg tégy úgy mintha mi se történt volna, de hidd el, ahogy te emlékszel rá úgy ő is. Azért annyit nem tudtok inni. De a nyaralóba meg is fog .... Abba biztos vagyok
2010. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jól kiverném a bulizós kis fenekedet, ha a lányom lennél!
2010. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem értem mi bajotok van -.-! Nem szoktam tonnaszámra vedelni a piát. Csak akkor ha buliba megyek ahová nem járok túl gyakran. Amúgy anyám tudta hogy inni fogok.
2010. júl. 27. 19:16
 6/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem vicces lerészegedésig inni... pár haverom még most is ott tart, ahol gimiben...


1-2 valamit megiszom, talán becsiccsentek, de ennyi, én nem érzem jól magam részegen. nem is nőies, nem is szép látvány egy részeg nő , kivételes esetekben persze be lehet rúgni, de nem jó, ha egy buli erről szól.


na és ha megcsókoltad, akkor mi van csinálj úgy, mintha semmi nem történt volna, max ha szóbahozza akkor megmondod, hogy csak az ital hatása alatt cselekedtél, és felejtse el.


inkább üldögélj egy pohár vörös-vagy fehérborral és azt kortyolgasd, nőiesebb is. bár némely férfinek bejönnek a sörivós nők, de asztal alá inni a férfiakat nem szép, az csak Marionnak áll jól az Indiana Jonesban, na de ő nem is részegedik le még annyi vodkától sem.

2010. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Talán ha nem innál ájulásig tudnál halgatni a józan eszedre te kis csitri...
2010. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15 évesen bulizni jársz és inni? És te leszel felháborodva, ha ez a haver/barát/pasi, vagy mi egy kis csitrinek néz és megerőszakol? És még neked lesz igazad?
2010. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én nem szidlak le, szerintem ne mondj semmit, ha ő akar majd odamegy hozzád!
2010. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ki beszél itt erőszakról? O.o
2010. júl. 27. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!