Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kisebb tárgyilagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kisebb tárgyilagos ajándékkal kedveskedhetnék a 17 éves barátomnak fél év alkalmából? én 14 vagyok. Nem sexelünk, az ilyen ötleteket légyszi hanyagoljátok.

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köszi :)
2010. júl. 27. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
süss sütit :D
2010. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
plüss szív, szíves bögre kulcstartó de azt inkább ne inkább azt amit otthon hagyhat:D egy szép képkeret a ti képetekkel vagy egy szép idéset egy ilyen aranyos kis képkeretben (5x5centis asszem a legkisebb mondjuk egy olyanban) karkötő amit te magad is tudsz csinálni és beleírni hoyg félév vagy hogy szeretlek ilyesmiben gondolkodj sztem.
2010. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Timi: ) ***** válasza:

közös kép rólatok bekeretezve,papír írószer boltba elviszed nagyítják a kívánt méretre,ha digitális akkor elviszed pen-drive,a képkeretet pedig bárhol megveheted,az legyen cukis" mert ti is azok vagytok biztosan: )

23/L

2010. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. júl. 27. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyáát XD
2010. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
van 2 kutyája:)
2010. júl. 27. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:
DC öv táska???azt még használni is tudja...
2010. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
milyen az a "DC"?
2010. júl. 27. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

úúú inkább süss sütit...szivecskés meg képkeret? nem tudom, ha pasi lennék, sztem falramásznék ezektől (nemmintha így nem). Bár nem tudom, milyen a barátod, de egy átlag 17 éves srác nem hiszem, hogy ugyanazt értékeli, mint egy lány.

Menjetek el valamerre, üljetek be valahova, nem tudom. ez sztem jobb, mint valami emléktárgy

19L

2010. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!