Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom szerint a vírus nem is létezik?

Figyelt kérdés

Szóval a barátom azt hiszi mivel nincs a környezetünkben ilyen eset, hogy kamu az egész. Próbáltam már meggyôzni az ellenkezôjérôl, de mivel nincs belelátásom minden dologba és én is hírekbôl tajékozódom a józan paraszti ész nem segít.

Nem mondom ,hogy nem lehet igazság a különféle összeesküvés elméletekben, nem tudhatjuk, hogy nem-e a válság volt a cél, de azert az, hogy nem létezik szerintem erôs kijelentés.

Tudnátok ertelmes, logikus levezetéseket mondani, amivel jobb belátásra bírhatom?



2020. ápr. 20. 12:19
1 2
 1/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%
Ő ilyen Balatontagadó okosemberke, mi? :D
2020. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Nála nem működik a logika. Olyan, mintha egy Jehova tanújaval vitatkoznál - felesleges.


A legjobb ha otthagyod, persze csak akkor ha igényes vagy. Ha nem, akkor idő után talán te is olyan agyatlan zombi leszel, mint ő.

2020. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ő az a tipikus chemtrail, gyíkember konteó hívő ugye? Küldd el egy milánói intenzív osztályra. Az ilyen embereket nem tudod észérvekkel meggyőzni, mert minden tényre azt felelik, hogy ez is hazugság, ezt is csak a kormány találta ki, ez hamisítvány stb. A végén pedig azt hozzák ki mindenből, hogy ez végső soron az ő igazát támasztja alá.
2020. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy Hadházi László mondaná: Ő sem a tudósklub rendes tagja :D
2020. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem mondanám, hogy ott tartunk, hogy a Föld lapos, de elôszerettel hisz az összeesküvés elméletekben.

A szíve jó helyen van, de teny hogy nem a legokosabb es legtanultabb pasi, akit ismerek. Lehet ez abbol fakad, hogy sokat csalodott az eletben es ezert mar kenytelen hinni a vilag dolgainak, ugymond hazugsagot es onzoseget feltetelez sok mindenben. En szeretnem hinni, hogy meggyozhetem es tudok segiteni.

2020. ápr. 20. 12:33
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

Ha értelmes vagy: Szakítasz vele, tartasz egy óóóriási önismereti utazást és elgondolkozol azon, hogy miért adtad ennyire le az igényeid vagy mennyire vagy ösztönlény.


Ha nem vagy értelmes: Örülsz, hogy van valaki.

2020. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Egyébként az a vicc, hogy elég sok embert egy sima influenza is elvitt volna. A médiának én sem hiszek, az azt nagyít fel amit akar. Ha holnaptól a közúti balesetekben elhunyt emberek számán rugóznának, meg hogy senki ne üljön autóba, akkor meg ott lenne a közlekedési világ pánik.


Vagy, mondjuk ha lehet hinni a WHO statisztikáinak, akkor csak olaszországban tavaly 180.000 ember halt meg tüdőgyulladásban. Csak hát akkor erről senki sem tudott.


Az az igazság, hogy mindig kell egy nagy ellenségkép, amivel irányítani lehet az embereket. Ha ez az egész vírusos dolog titkosan lett volna kezelve, akkor mindenki élné az életét. Tehát az, hogy a világmédia mit akar veled elhitetni, az csak arról szól, hogy mi is az igazi cél.


A valódi ok a casus beli. Kipukkadt a lufi, túl sok fedezetlen dollár van, eltorzult az világgazdasági mérleg. Azt tudtad, hogy ha az aranyba fektetett pénzedért az aranyat kérnéd, akkor valószínűleg semmit sem kapnál? Már ha mindenki visszakérné az aranyát. A befektetésekért ha mindenki visszakérné a pénzét, akkor 90%-os hiány keletkezne? Vagy ha a tengeri halászatot nézed, akkor 1kg hal mellett közel 18kg a járulékos veszteség, ami a tengeri élővilágot érinti.


Az a helyzet, hogy az jelenlegi emberiség óriási kakiban ül, és a jelenlegi berendezkedés mellett kivitelezhetetlen a további fejlődés. Gondolom az sem tűnt még fel, hogy minden világszintű "változás" után bevezetnek ezt meg azt.


Én nem azt mondom hogy a konteók fedik a valóságot, de abban sem hiszek, amit a másik oldal mond. Az igazság valahol a kettő között van.


A vírusról meg annyit, hogy erősíteni kell az immunrendszert, biológiailag és pszichésen. Viszont a média az utóbbit frankón támadja. Vagy mi lesz akkor, ha

majd bejelentik, hogy úúúúúúha, a vírus mutálódott, még 2 évig karantén, kijárási tilalom stb. Majd hogy ne szervezkedjenek az emberek, az internet is szabályozva lesz. Benne van a pakliban? Benne bizony!


A legnagyobb butaság az, ha az ember mindent elhisz, amit el akarnak vele hitetni. Na ezért volt annyi háború a Földön. Gondolkozni (még) nem bűn.

2020. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Miért jársz mentálisan sérült emberrel?
2020. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Lehetséges, hogy mesterségesen szabadították a világra a koronavírust. Az is lehetséges, hogy valakiknek üzleti, hatalmi érdekük fûzôdik a világjárványhoz. Nagyon valószínû, hogy nem valós adatok kerülnek nyilvánosságra a fertôzöttek számát illetôen. Az viszont biztos, hogy roppant kellemetlen tünetei vannak ennek a betegségnek. Az is biztos, hogy amelyik országban felütötte a fejét a vírus, túlterhelt az egészségügyi rendszer. Hozzám ijesztôen közel került a vírus. A fônököm fertôzött. Ôszintén nekem összeugrott a gyomrom meg a szívem, amikor felhívtak a járványügyi hivataltól, hogy potenciálisan fertôzött vagyok és feltennének pár kérdést. Mintha fejbevágtak volna. Hogy a barátoddal mit tudsz csinálni, azt nem tudom. Majd ha arra ébred, hogy nem kap levegôt, akkor talán elhiszi. Talán.
2020. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

49% Te sem gondolkozol, csak a szokásos mindegybenblog szintet hozod.


Miért olyan hihetetlen, hogy vannak járványok? Mindig is voltak járványok.

2020. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!