Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyha valóban létezik a...

Hogyha valóban létezik a koronás vírus, akkor miért nem tesz ki senki saját készítésű videót vagy képeket a helyzetről?

Figyelt kérdés
Miért csak kattintásvadász "hírportálok" és olasz "orvosok"(?) irományait osztják meg?

2020. márc. 19. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Miről tegyenek ki videót?
2020. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Milyen videót vársz, míg karanténban, kórházakban vannak a fertőzöttek? Nem az a legnagyobb gondja, hogy a netre streameljen meg sztorizgasson. Valószínűleg nem is nagyon engedik, ne legyen pánik.

Amúgy:

[link]

2020. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

hmm, nem tudom h te eddig hol éltél de az iráni csaj, a toldys srác, és a szekszárdi csajszi is vlogol.

kínából is egy csomó külföldi vlogolt.

neked ez miért nem elég?

2020. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Olyan dolgokat keresek, amik nem kormányzati, nem ellenzéki, hanem, valóban független, objektív irományok. Amik nem a sablon szövegeket hangoztatják, nem a kijárási tilalomért kuncsorognak, hanem objektíven mutatják be a dolgot.


Ha nem kell papír, akkor szívesen fotóznék én a kórházakban, olaszhonban, stb helyeken, hogy valódi, hiteles doksi legyen fent.

2020. márc. 19. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem fotózhatsz a kórházban, mert a betegek személyiségi jogait sérted vele. Te sem örülnél, ha az egész világ egy olyan fényképen csámcsogna, amin kiszolgáltatottan, eszméletlenül, minden lyukadban csövekkel fekszel az intenzíven.

Amúgy egy csomó kép és videó volt pl az üres olasz nagyvárosokról, a szkafanderes kínai és iráni utca fertőtlenítő emberekről, hulla fáradtan, teljes védőfelszerelésben a földön alvó kínai orvosokról és nővérekről, nyilván nem hülyeségből csinálják ezeket.

2020. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2020. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
"neked ez miért nem elég?" Teljesen tisztában van mi a helyzet, provokál a nyomorult.
2020. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csicsikusz válasza:
26%

Azért mert nem létezik.

Amugy itt Minden olyan válszra negatív értékelést adnak, ami a közvéleménnyel nem azonos. Tudod kérdező, Az a baj, hogy a társadalom 97%-a a rendszerben bízik, nem pedig az embertársaiban. Ezekkel azt is elhitetnék,(és el is fogják) hogy fogy a levegő és adót kell fizetniük érte. régen Feladtam ezt a vitát, jó lenne elmenekülni ebből az agymosott világból

2020. márc. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van, a Sky News elég hiteles? Beengedték őket a bergamói kórházba. Olvasd el a cikket és nézd meg a videót.


[link]

2020. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is elkaptam a vírust a párom nem pedig együtt élünk. Ki érti ezt? A szülei még az elején túlestek rajta,az édesapja olyan rosszul volt,hogy azt hittem nem fogja túlélni. Tüdőgyulladást is okozott a vírus, én 2x voltam lázas 37-38°C lázam,de ezek után el hiszem,hogy létezik,mert én is túl vagyok rajta és elég sok szenvedést okozott. És hát egész egy sima megfázásnak indult, egyik napról a másikra lettem beteg.Már túl vagyok ezen,de maradt szövődmény.
2021. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!