Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy 35 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy 35 éves férfiként nehezebb kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm aki ennyi idős mondta, hogy kevesebb a lehetőség, meg hogy nehéz igazán lojális nőket találni és hogy nincs is igazán nagy motivációja új embereket megismerni hanem inkább azokba fektet energiát, akiket eddig megismert.
2020. ápr. 20. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Minél nehezebb?
2020. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Akkor a legkönnyebb.
2020. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nehezebb,mert a korosztályos nők elkeltek már.De szeretőnek jó leszel.
2020. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem eleg sok 25-35 os szingli van es ok meg eleg nyitottak mert szeretnenek mar elkelni, szerintem nem rossz kor az ismerkedesre.
2020. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint igen és ennek bőven van oka, de most csak a saját gondolataimra támaszkodom. A korosztályban lévő nők nagy része vagy foglalt vagy gyereke van ami nekem nem pálya, mert sajátot szeretnék. A fiatalabbak többségét (28-25) nehezen tudom komolyan venni, mert lehet, hogy baromság, de érzek egy generációs szakadékot. Nem ugyanazt keressük és nem is vagyok tagja annak a generációnak aki egész életében netezett és azt az értékrendet és gondolatiságot szívta magába. Az ennél is fiatalabbakhoz pedig úgy állok, hogy nem szeretném fizetni senkinek az életét, valamint ami nekik most kezdődik azon én már túl vagyok. A nálam idősebbek pedig szintén nem pályák a gyerek miatt vagy azért, mert úgy érzem nagyon siettetve lenne a kapcsolat azért, mert még nincs gyerek. Nem beszélve arról, hogy ennyi idősen már mindenkinek van jó pár rossz tapasztalata, nem olyan könnyű kialakítani a bizalmat meg nem is igen tűr könnyen el az ember olyan dolgokat amikkel nem tud azonosulni. Szóval igen nem a legkönnyebb ennyi idősen párt találni ha komolyat akarsz, de biztos nem is lehetetlen. Önismeret és szerencse kérdése.
2020. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nehezebb középkorúként mint fiatalon,ezt komolyan nem tudtad?
2020. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
35 évesen nem középkorú valaki, lol. De nem tudtam, mert én nő vagyok és 24, úgy gondoltam, a férfiaknak ebben a korban ideális.
2020. ápr. 20. 20:19
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

Figyelj, én 30évesen is ugyanezt érzem, szóval lehet benne valami.


Én szinte csak kényszerből ismerek meg új nőket, embereket, mivel kb nulla az ismeretségi köröm a munkatársakon kívül.

2020. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fenéket.


Elmúlt 15 évem alatt, most 35 vagyok, a világon semmi nem változott.

Ugyanúgy elutasítanak még mielőtt megismernénk egymást.


Külső 100% ban a külső számít első benyomásra. És itt most nem a ruhádról és az ápoltságról van szó.


De nincs ezzel baj mert nekem is számít, csakhát megszívtam mert bazira nem vagyok jóképű.

2020. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A középkor 35-nél kezdődik...
2020. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!