Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyebb egyéjszakás kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb egyéjszakás kapcsolatot összehozni, mint egy rendes kapcsolatot? (Férfiként)

Figyelt kérdés
Nem kell olyan mélyrehatóan ismerkedni, nem kell, hogy beléd szeressen a másik stb.
2013. szept. 3. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy könnyebb.
2013. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hol a fenébe lehet egyéjszakás kapcsolatot összehozni?:)
2013. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen külső adottságokkal rendelkezel. Ha jól nézel ki, akkor valószínűleg igen. Ha csak átlagosan, akkor kapcsolatot könnyebb összehozni. Ha szarul, akkor mindkettő nehéz...

Meg persze az is számít, hogy milyen lányt szeretnél összehozni.

2013. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen majdnem minden nő férfival hozza össze.

Így mindenkire jut, aki akarja, és tesz is érte nem csak bénázva siránkozva játssza a befőttet.

2013. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Valaki válaszoljon a 2/4-esnek mert én is kíváncsi vagyok rá!!
2013. szept. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre, hogy hol lehet összehozni ilyet, ha nem járok szórakozni, én is várnám a választ.
2013. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Neten össze lehet hozni. Ne legyetek már ennyire szerencsétlenek.
2013. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7, nekem még sosem sikerült neten, pedig próbálkoztam burkoltan és célirányosan is.
2013. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A neten?Na ne már.És a neten hol?A net tiszta vicc,tele kamu emberekkel,ahol sokszor egy pasi áll a háttérben lány fedőnéven,szóval ez full lutri.
2013. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Webkameráról hallottál már?
2013. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!