Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetoválás a lányon?

Figyelt kérdés
Tetszik nektek?
2020. ápr. 20. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Mintától, testtájtól és indoktól is függ.


A fején ocsmány még a sminktetoválás is (kivéve pár minőségi munkát).

Az ilyen meaningless idézetek, végtelen jel meg sablontetkók szerintem szánalmasak és jól érzékeltetik az illető szellemi szintjét, ha el mer magán viselni ilyen hülyeséget.

Egy vagány minta, amit esetleg ő maga tervezett (van ilyen ismerősöm) vagy valami, ami számára személyes jelentéssel bír (ezalatt nem azt értem, hogy azonosul valami tucat szar lótuszvirággal, hanem mélyebb tartalma van számára) vagy esetleg valamelyik szerette emlékére varratott dolog teljesen belefér. Azért sem haragszom, ha valakinek a fél karja ki van varrva "meaningless" dolgokkal, ha azok jól néznek ki. De azért igen, ha valaki magára biggyeszt egy madártollat vagy két pálmafát, mert jaj, szeretek utazni...


Az ex neve és hasonlók pedig egyértelműen nevetséges.

2020. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Alapvetően nem. De láttam már kisebb, igényes munkát, az bejött.
2020. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Semleges.


Nem vagyok a tetkók híve, de nem is tartom rondának.


Egy barátnőmnek van pár, szeretem nézegetni, művészien vannak kidolgozva :)

2020. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

attól függ milyen egyébként általában tetszik.

F

2020. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:
59%
#1essel vagyok egy àllàsponton.
2020. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nem. Egyszer masszíroztam nőt akin nagy tetoválások voltak. Száraz, kellemetlen volt ott a bőrének a tapintása. Taszító számomra.
2020. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl nem a fél karja van széjjel varrva, hanem ízléses, akkor elfogadom.
2020. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert így messzire el lehet őket kerülni, ha látod. (azok a csajok varratnak, akiknél valami baj van a toronyban)
2020. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol van és mekkora terjedelmű
2020. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!