Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön ha egy lányon tetoválások vannak? Mit árul el ez számotokra a lányról? Inkább taszít, vagy inkább vonz?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Egy tetkós csaj számomra azt árulja el magáról,hogy valahogy szabad akar lenni.A szüleitől szeretne leválni és a szülei akarata nélkül valamit csinálni.Ez a tetoválás.Vagy ,egy régebbi barátja tetkózott,és egyszer Ő is belement.Vagy a barátnőjével fogadtak és vesztett....stb

Egyébként taszít is és vonz is egyszerre.A szabadságkeresése tetszik,de ne lázadjon folyton.Ha nem azért tetkós akkor meg vonzó

2012. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon bejönnek a tetovált lányok. Szerintem nagyon vonzó tud lenni, mert általában azok a lányok egyéniségek, eredetiek. Meg egyébként is mindig szexinek találtam az extremitásokat.
2012. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én lány vagyok, van tetoválásom... de az elsővel nem igazán értek egyet. Nem vagy tisztában azzal, mi a tetoválás.
2012. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha nincs agyon tetoválva, akkor tud szép is lenni :)
2012. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Engem ép az izgat, ha agyon van tetoválva. Egy-két tetoválás nem nagy ügy.
2012. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ria6 ***** válasza:
64%
Az első válaszadóval nem értek egyet, nekem van tetkóm nem lázadok és a szüleimmel sincs semmi problémám sőt 20felül vagyok. egyszerűen imádom a kutyám és egy Rotweiler fej van a hátamon elég nagyban.
2012. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

főleg lányon iszonyatosan ronda. egy szép női testet hogy lehet így elcsúfítani.

mondjuk férfiakon is ronda


(férfi vagyok)

2012. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Mint gondoltam itt és ott is vannak érvek.Vannak megrögzött ellenzők és támogatók.

Sokáig azt hitték, hogy nem ember az olyan.

Még a családom tagjai is ezen a szinten voltak.Most már nem érdekli őket, pedig elég szép nagy tetkóm van.

Mikor a fikázó meglátja, akkor általában jót nevetek rajt!


Van egy 15 x 15, egy 40 x 30 és egy 12 x 7 cm-es rajtam, de semmivel sem vagyok rosszabb, gonoszabb és sz@rabb ember, mint más!


Viszont, egy csajt is nagyra értékelek, amennyiben minőségi és hozzáillő tetkók vannak rajt és nem olyan gagyi, amatőr által odavakart foltok.

Sajnos sokak csak azt nézik, hogy van egy gyerek és olcsón megcsinálja........!

Na ezeket le tudnám hányni.

Meg amikor valami baromságot csináltatnak magukra.Viszont ott meg a kóklereket kéne seggbe rugdosni, aki az oda nem illőt is odavarrja pénzért.

2012. jún. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Én lassan agyon leszek tetoválva és elég sok férfinak bejön. (rengetegen rám írtak anno)

Páromnak pedig tetkó fétise van, tehát jól egymásra találtunk. :D

2012. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
attól függ hol, milyen és mekkora
2012. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!