Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik itt nőkre írogatnak, de a szexen kívül másról nem lehet beszélni velük, ők miért nem mennek el inkább prostihoz?

Figyelt kérdés
Szinte apró pénzért lehet szexelni egy olcsóbb csajjal. Akkor miért töltenek el itt az ilyen pasik heteket, hónapokat, hogy nőknek írogatnak és nem történik semmi? Úgyis csak a szex érdekli az ilyeneket, akkor miért nem fizetik ki azt a pár ezer ft-ot és megvan a szex.
2020. ápr. 21. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Az ingyen dolog mindenben a legjobb. Ezeknek még 3-4 ezrük sincs ürítésre, kiindulva abból hogy randin se hajlandóak fizetni a nőnek, mert ugye az az igazi férfi aki a saját fogyasztását is a nővel fizetteti ki.
2020. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nekem is hasonló a véleményem.
2020. ápr. 21. 11:06
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezek ilyen filléres senkik.
2020. ápr. 21. 11:06
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert ahhoz pénz is kellene, az meg elment az internetelőfizetésre :DDDDDDDDDDDDD
2020. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Mert csórók.
2020. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vagy anya nem ad nekik költőpénzt.
2020. ápr. 21. 11:12
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Téged miért foglalkoztat ez? Ha nem érdekel a dolog, ne írj vissza nekik, tiltsd őket. Nem kötelező senkivel sem csevegni.
2020. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
A múltkor az egyik durr bele szexpartner kereső rám írt. Visszaírtam neki, hogy így nem fog párt találni (véletlen azt írtam a partner helyett). Micsoda őrjöngést vágott le, hogy ő nem párt keres,- a primkoja.
2020. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Kíváncsiságból megkérdezhetem, hogy itt a csajok közül ki mennyi privit szokott kapni? Mert én azt vettem észre, hogy néhány tipikus "jó csaj vagyok, miért nincs hapsim" kérdésére is beírja az aktuális kérdező, hogy 0 privátot kapott...


32F

2020. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rairtam itt mar par nore, egyre se szex miatt. Ugyis abba maradt a beszelgetes... Lehet csak en vagyok a bena, de le a kalappal azok elott akik csak szex miatt irnak ra nokre es fenn tudjak tartani a beszelgetest.
2020. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!