Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fair úgy maradni egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fair úgy maradni egy kapcsolatban, hogy nem vagy szerelmes, de szereted a párod? Milyen hátulütője lesz? Létezik a szerelem egyátalán?

Figyelt kérdés

Elfogadom a kritikát, de a szidást kérlek tartsátok meg magatoknak vagy éljétek ki máshol.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy lehet valami hátulütője, ha úgy vagyok a párommal hogy szeretem, tisztelem és jól megvagyok mellette, de nem vagyok szerelmes belé?

Nyilván ő ezt nem tudja,és úgy látom ő is jól megvan velem.


Jó ember, és szeret engem, sosem éreztettem vele, hogy én nem(mert szeretem, csak nem úgy)


Van egyáltalán szerelem? Vagy mindenki megtalálja azt akit szerethet mint embert és akivel szívesen élne hosszútávon és erről szól a párkapcsolat?



2020. ápr. 21. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogalmazódott benned ez a kérdés, és ide ki is írtad, akkor elég nagy a baj. Azt gondold at, hogy ha jönne más, aki megmozgatna nagyon erősen benned valamit, ott hagynad-e a jelenlegi párod? Szerintem egyértelmű rá a válasz...
2020. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Várj! Mit ad a kapcsolat, és mi nincs meg benne?
2020. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fair és ezt te is jól tudod.
2020. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én nem gondolom, hogy mindenkinek összejön a szerelmi párkapcsolat. Én: Nő 48. Visszagondolok, ahányszor szerelmes voltam, annyiszor elhagytak. Aztán próbáltam azokkal akiknek én kellettem. Egy darabog nem tudtam így sokáig kapcsolatban maradni. Aztán 30 évesen mégiscsak egy ilyen /kedvelem de nem vagyok szerelmes/ kapcsolatomból lett házasság. Néha megszólal a lelkiismeretem, érzem Ő jobban szeret, jobbat érdemelne nálam. Szerintem nem vagyok egyedül aki így járt.
2020. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Fontos, hogy mennyi ideje vagytok együtt. Ha 1-2 év alatt elmúlt a szerelem, akkor előbb-utóbb a szeretet is el fog. De 8-10 év után már érthető lenne.

Viszont te mérlegelj, hogy mi a fontosabb? Hogy legyen egy kényelmes kapcsolatod, de nincs szerelem vagy inkább egyedül leszel egy kis ideig, de van esély megtalálni azt, akibe szerelmes vagy. Én egyszer voltam olyan “””kapcsolatban””””, ahol nem voltam szerelmes az illetőbe, csak mint embert szerettem, ő meg halálosan belém volt esve. Körülbelül 3 hétig tartott. Én úgy vagyok vele, hogy egyedül lenni ezerszer jobb és szabadon randizgatni stb, mint egy ilyen kamukapcsolatban lenni, ahol max barátkén szeretem az illetőt.

2020. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként addig lépj le mellőle, amíg nincs házasság meg gyerek, mert aztán sokkal nehezebb lesz. Egy ilyen kapcsolatban előbb-utóbb belemész abba, hogy muszájból hozzámenj meg szülj. De akkor meg nagyon hamar rá fogsz jönni, hogy egy életet nem élhetsz le amellett, akit nem “úgy” szeretsz. Előzd ezt meg.
2020. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell szerelmesnek lenni! Ismerek olyan fiút, aki egész komolyan, életre-halálra szerelmes évente legalább 10x. A szerelemnek nagy jelentőséget tulajdonítanak, de ha jobban megfigyeled, a szerelem csak arra való, hogy "elvegye az eszed", ne nézd a realitásokat, ne zavarjanak a körülmények. Szerintem az a lényeg, ami a szerelmen kívül is össze tud kötni, oössze tud tartani 2 embert!
2020. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fair vele szemben.
2020. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemnek meg van a funkciója: kötődést hoz létre, ami összeköt később is, amikor már a szenvedély elmúlt. Nagyon sok mindenen átvisz, hullámvölgyeken is. Természetesen egy gazdasági érdekközösség is lehet összekötő kapocs, talán még erősebb is, mint a szerelem, de boldogság nem fog belőle származni.


A jó ember, az nekem kevés, mert a jó emberekről is ki szokott derülni, hogy nem is olyan jó emberek. Persze mantrázhatod magadnak egy életen át, hogy nem baj, ha nem vagyok szerelmes, nem baj, ha szar a szex, nem baj, ha nem vagyok boldog, a szerelem hülyeség, a lényeg, hogy jó ember a társam. Ja, aztán majd megpusztulsz, amikor viszonzottan szerelmes leszel.

Tudom, átéltem.

2020. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést. Kicsit magamra ismertem. Ha gondolod, privátban beszélhetünk, hátha találunk megoldást, mert szerintem ugyanabban a cipőben járunk.
2020. ápr. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!