Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira kíváncsi vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira kíváncsi vagyok, hogy manapság ez normálisnak számít és tényleg én vagyok a h. lye, hogy szóvá mertem tenni?

Figyelt kérdés

Párommal (34 éves férfi) elmentünk a gyógyszertárba, krémet szeretett volna magának, mert szárad a bőre.

Egy fiatal nő szolgálta ki és ajánlott neki többféle terméket és elmagyarázta, mi mire jó. A párom már akkor is tágranyílt szemekkel nézte a hölgyet. Majd x hét után megtudtam, hogy ismerősnek jelölte a hölgyet a párom és írt is neki üzenetet, hogy ne haragudjon bejelölte, de annyira aranyos és segítőkész volt vele. A hölgy nagyon rövidre zárta a dolgot, így nem folytatódhatott a csevely. Rákérdeztem a páromtól, hogy írt e neki üzenetet? Azt válaszolta kellett volna?? Nem írt neki!!!

Végül kénytelen volt bevallani, hogy írt neki, de szerinte ebben mi a baj??? És nem csak ő szerinte nem gond, mivel szüleinek és barátainak is elmondta és mit problémázok ezen szerintük?!!! Azt reméltem a szülei legalább nem így gondolják és nem a ló lesz alá adva ellenem.

Megkérdeztem, hogy ha egy idős hölgy szolgálja ki, annak is megjegyzi a nevét és utána jelölgeti és ír neki?! Erre választ egyikőjük sem adott, holott tudjuk, ez nem így van...

Nem vagyok se egy sárkány, nem ellenőrizgettem soha az életben. Oda mehetne ahova akar. Én valahogy úgy gondolom ez nem normális dolog. Mert hol lenne a világ és a kapcsolatok, ha mindenki jelölgetne befelé mindenkit és mindneki irkálna mindenkinek. Én érdekes módon miért nem csinálom ezt, ha egy férfi kedves és segítőkész velem??! Mert eszem ágában nincs más férfivel bármi kontaktot is létesíteni. Vagy velem van a gond, hogy ilyen miatt szólok?

(33 éves nő.)


2020. ápr. 21. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Soha nem tennék ilyet és férjem sem.
2020. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem tökéletesen igazad van... és jobban járnál egy olyan férfival, aki tisztel.
2020. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon megharagudnék... ha még munkatársa, akkor se írjon rá szerintem mondvacsinált indokkal... 24/n
2020. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy a következő alkalommal, mikor valamiért megy a patikába, akkor megköszöni a kedvességét, az normális. Ismeretlenül bejelölni és privátban írni neki, az ismerkedési szándék.
2020. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen nyilvánvalóan ISMERKEDÉSI SZÁNDÉKKAL írt neki.

Hülye aki nem látja.

Meg te is ha hagyod hogy egy ilyen seqqfej megalázzon.

2020. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

En nem tudom, ez kinel szamit normalisnak, de a mi koreinkben biztos nem. Soha az eletben eszembe nem jutott volna hazamenni es bejelolgetni embereket akikkel aznap talalkoztam random a Sparban vagy valahol... :D Ja de, egyszer megtettem, a baratommal, akivel azota is egyutt vagyunk. Mellesleg o sem jelolget ugyanigy senkit, nagy ritkan ot bejelolik vadidegenek, akiket soha nem jelol vissza, de irni szokott nekik, hogy ismerik-e egymast valahonnan, puszta kivancsisagbol, mert annyi ismerose van, haverok haverjai stb hogy siman lehet, hogy csak nem emlekszik valakire, de altalaban kiderul, hogy egyaltalan kozuk nincs egymashoz, es ennyiben marad a dolog.

A te csavod egyertelmuen nyitott a mas nokkel torteno ismerkedesre, es nem “csak baratkozas” celjabol, mert az nem eppen igy nez ki.

2020. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te gondolkodsz jól szerintem. Ez nem normális, viszont egyre gyakoribb, hogy még a 30-as férfiak is ezen a szinten tartanak, és ehhez hasonló húzásaik vannak... És még te érezd magad sz*rul, neked kelljen mentegetőznöd, hogy amúgy nem vagy egy ellenőrizgetős sárkány meg ilyesmi. Bennük bezzeg fel sem merül soha egy pillanatra sem, hogy nincs rendben a viselkedésük, a cselekedeteik. Agyrém.
2020. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben neked adok igazat.

Előttem már kifejtették páran, hogy ez ismerkedési szándék és egyáltalán nem okés, én már nem akarom tovább ragozni.

2020. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen abszurd, amit csinalt. Csak azert, mert ku van irva a neve, vagy lenyomozhato, hogy jelol be egy vadidegent? Ferfit bejelolne? Ezt senkinek nem szabad toleralnia.
2020. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!! ❤️ Megnyugtató, hogy többen is azon a véleményen vagytok, hogy nem én túloztam el a dolgot. Csak az ő részéről ezt soha senki nem fogja megérteni, hanem maradok egy hisztis kis h.lye,aki ilyenért szól. Csak ha bele gondolnák magukat a helyembe, akkor biztosan nem ez lenne a vélemény. Egy nagy baj van velem, a jó és hűséges szívem a vesztem mindig.
2020. ápr. 21. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!