Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok régimódi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok régimódi vagy manapság ez már normálisnak számít?

Figyelt kérdés

Tegnap megismerkedtem egy ázsiai fiúval egy levezőoldalon, és egy pár óra elteltével a beszélgetést áttettük KakaoTalkra. Rendes, közvetlen és kedves volt. Azonban, amikor jobban belemerültünk a beszélgetésbe, kijelentette, hogy a szexre meg egyéb tabutémáknak számító dolgokra is kíváncsi, és konkrétan rákérdett dolgokra. Nem igazán tetszett a helyzet, így kitérő válaszokat adtam, mire mondta, hogy akkor fejezzük be ezen témák boncolgatását.

Most csak azt szeretném tudni, hogy ez mennyire normális? Fiú-lány beszélgetésnél nálatok is felmerülnek ezek a dolgok, ráadásul első alkalommal? Vagy csak én vagyok ennyire 'régimódi'?


Azt mondta, hogy majd még beszélünk, bár most már nem tudja, miről beszélgethetnénk.


2016. dec. 8. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Marmint mikre kerdezett ra?

Bar, egyebkent szerintem csak a szexre hajtott, es ahogy latta, hogy nem vagy vevo ra, hagy is beken teged.

2016. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát számomra nem normális.
2016. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1-es: Például arra, hogy nyúltam-e már magamhoz. De ezután többet nem igen kérdezett.
2016. dec. 8. 16:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem férne bele első beszélgetésnél. Tudok és képes vagyok őszintén beszélgetni a párommal a szexualitásról, sőt, nagyon jó barátaimmal is valamilyen szinten.


De ez intimitás, ehhez el kell érni egy bizalmi szintet nálam.

2016. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem normális. Tiszelet hiánya!
2016. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szexre hajtott.. a legtöbbjük ilyenkor elég hamar a tárgyra tér, így tett a te levelező partnered is.
2016. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Soha nem kérdezek rá ilyen dolgokra, sőt, semmi intim, vagy szexuális dologra. A nők viszont rátérnek és legkevesebb, hogy az önkielégítést részletezik.
2016. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is úgy vagyok vele, hogy azért jobban meg kell ismerjem az adott személyt ahhoz, hogy ilyen témákra is kitérjünk, ezért ért arconcsapásként. Most el fog válni, ha csak arra hajtott, vagy sem. Ha még beszélünk, akkor nem, ha nem ír többet, akkor valószínű igazatok van.

2016. dec. 8. 16:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben azt mondom, hogy az illető valószínűleg csak szexcsetelni akart és az ismerkedés nem is pálya nála (sok ilyen pasi van).


Írom ezt úgy, hogy alapvetően nem tartom ördögtől való dolognak már az ismerkedés során tisztázni a szexuális preferenciákat, hiszen ezzel ki lehet szűrni a hozzánk nem illő partnereket. Nekem szakadt már meg netes ismerkedésem amiatt (nem egyszer), hogy már az elején kiderült, hogy olyan messze van egymástól a szexuális kultúránk, mint Makó Jeruzsálemtől. És ebben az esetben igenis jobb, ha kiderül már az elején és nem fektetünk túl sok energiát az ismerkedésbe. Ha a 8. randin derült volna ki, csalódott lettem volna, így viszont nem izgatott különösebben a dolog, lapoztam tovább.


De az ilyen típusú beszélgetésnek az a funkciója, hogy kiderüljön, illenétek-e egymáshoz szexuálisan IS (mert igenis a kapcsolat egyik alappillére a jó szex). Az, hogy szoktál-e masztizni, öncélú kérdés... semmi funkciója nincs ebből a szempontból. Hacsak nem mikropénisze van az illetőnek és ő már előre tudja, hogy ő úgyse tudna kielégíteni, ezért csak magadra számíthatsz...


N

2016. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9-es: Ezek szerint én reagáltam túl a dolgot?

Valóban, az első pár órában egyáltalán nem vettem le azt, hogy csakis szexcsetre hajt, hisz beszélgettünk a főzésről, a karácsonyról, még az ottani katonaságról is. És jófejnek tűnt. Csak azután egy kicsit, úgymond rosszul érintett, hogy egyből egy ilyen dolgot kérdezett.

2016. dec. 8. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!