Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bunkózik velem a szexpartne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bunkózik velem a szexpartnerem, akkor “szakítani akar”?

Figyelt kérdés
Elkezdett velem bunkózni, igazából nem értettem, hogy miért, mert okot nem adtam rá! Rá is kérdeztem, hogy miért vagy ilyen bunkó velem? Az volt a válasza, hogy nem tudja. Veletek volt már ehhez hasonló sztori?
2020. ápr. 21. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket nem lehet kitalálni. Lehet csak jó érzés volt belédrúgni, vagy valami más miatt volt feszült és rajtad vezette le, de lehet az is hogy úgy érzi nagyon tapadsz rá és ezzel jelzi hogy vegyél vissza. Vagy ahogy mondod akár az is, hogy már elege van belőled.
2020. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar szabadulni tőled.
2020. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is lehet, hogy csak frusztrált valami miatt.
2020. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,nem volt ilyen. De ha lenne nem várnám meg,hogy szakítson velem, én hagynám ott Őt. Egy szexkapcsolatnak pont az a lényege,hogy nincsenek viták, konfrontálódások, évezitek az együtt töltött időt és ennyi.
2020. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából szerintem nem akart tőlem megszabadulni, mert utána is kezdeményező volt meg keresett is.
2020. ápr. 21. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ott valami a háttérben. Esetleg egy 3., aki nem jött össze. Vagy simán rájött, hogy nem lesz másik és kénytelen viselkedni.
2020. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. ápr. 22. 00:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, bár ne legyen,hogy Ő a szexpartnert egyszerűen eszközként kezeli, ezért aztán nem érdekli,hogy esetleg megbántja.
2020. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánult meg a bunkózása? Lehet csak rossz napja volt épp. Vagy ez tovább tartott?
2020. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!