Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti rendes és komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti rendes és komoly nőre vágytok? Ha igen, akkor miért köttök ki sokszor könnyűvérű nők mellett?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy olyan közönséges nők után futnak férfiak, hogy már megkerdojelezem magamban, hogy most tényleg ok kellenek a férfiaknak? Mi a baj velem.. A normális lány unalmas nekik?


Viszont én sosem akarok egy közönséges könnyűvérű nő lenni azért, hogy felfigyeljenek rám a pasik..


Még azok a pasik, akik azt mondják áááá nekem az ilyen lotyok nem kellenek.. Mégis látom, hogy a közösségi oldalakon ilyen lányok képeit lajkoljak. Akkor most hogy is van ez?!



2020. ápr. 21. 23:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Ez annyira jó amúgy, csak fel kéne cserélni a nő és férfi szavakat, és máris megkapnád a másik oldal tapasztalatait. :D
2020. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
78%

Az hogy ki mit lájkol közösségi oldalon még nem lehet semmit. Ezek a közönséges nők többnyire pucsítós, csöcskirakós stb. képeket raknak ki. Mi is csak férfiból vagyunk és lehet hogy bejön a látvány és lájkoljuk (monjuk én nem mert úgy vagyok vele hogy a lotyók ne kapjanak figyelmet fölöslegesen). De ezt nem azt jelenti hogy össze is jönnénk velük. Sok nő van akit külsőre vonzzónak találunk vagy szexisnek de véletlenül se akarnánk hogy közünk legyen hozzájuk.

A másik meg hogy (szerintem) a férfiaknak a mai világban viszonyla nehéz helyzete van párkeresés terén, és ha más nem jön össze még mindig ott vannak ezek a lotyók mint könnyű prédák.


De én azt mondom neked hogy véletlenül se változz meg. Ne akarjad másnak mutatni magad mint amilyen vagy. Lehet hogy több időbe telik majd de így biztos olyan párt találsz aki saját magad miatt szeret és nem azért mert sokat mutató képeket osztasz meg a neten

2020. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
30%
A lányok/nők többségének miért az esztétikus, de full tahó, egoista, alkoholista, agresszív pasik, férfiak kellenek? Nem egy barátnőm van, aki anno így döntött, most meg panaszkodik vagy épp menekülne a kapcsolatából. Szerintem nincs sok különbség ilyen téren férfiak és nők között. Mindkét oldalon a külső ami a legfontosabb.
2020. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%

Nem futok utánuk, de amíg nem találkoztam olyannal, aki alkalmas kapcsolatra, miért fogadtam volna cölibátust? A nők sem teszik és nem is kell tenniük. Mindenki élvezze az életét, ahogy tudja. Inkább pár numera ad hoc szinglin, mint a folyamatos félrekúrogatás egy kapcsolatban.


Egyébként meg nem az adja egy nő értékét, hogy tolja ezerrel a szűzikét és lenéz minden nőt, aki szereti a szexet. Ez nem a középkor. A páromnak 8s volt pár futókalandja szinglin annak ellenére, hogy kapcsolatra nem méltatott akárkit, ahogy én sem.

2020. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogyha egy férfinak van ízlése és tartasa, akkor nem lajkol ilyen nőket arra fogva, hogy ő is férfibol van illetve arra, hogy jelenleg jobb nincs. Meg szerintem az ilyen férfi hiába mondja, hogy amúgy nem az esete az ilyen nő, ha közben meg lejjebb ad és köze lesz ilyen nőkhöz. Pl az én szememben az ilyen férfi csökken.. És róla is elmond ez valamit.

Lehet, hogy azt hiszi, hogy nem talál jobbat, akkor jó lesz ez a nő is, aztán váratlanul jön egy normális lány, de az már nem biztos, hogy ezek után akarna bármit is tőle. Legalábbis én nem foglalkoznék olyan pasival, akinek volt köze ilyen nőkhöz.

2020. ápr. 21. 23:31
 6/32 A kérdező kommentje:
#4 hát nekem visszataszító egy olyan férfi, aki már agyon van használva, csak azért, mert átmenetileg nem talál kapcsolatra erdemest és a köztes időszakban agyon szexeli magát. Nekem visszataszító egy olyan ember, aki kitudja hány lánynak már betette.. Sorry
2020. ápr. 21. 23:35
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, nem kellenek azok a pasik, akik más nők után futnak, mert ők más nők után futnak és az milyen már?

Oké, de akkor mi a kérdésed értelmes és mi a probléma?

2020. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen de ki mondta hogy mindenkinek van ízlése és tartása? :D A mai világban a legtöbb embernek nincs. Nagyon sok ilyen közönséges ember van a fiúk között is.
2020. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Én is egy rendes és komoly nőre vágynék, csak még nem találtam rá eddig. Mindnek van már barátja, hogy ilyen nő szingli legyen az ritka. Rám meg valamiért mindig a könnyűvérűbb csajok buknak, akik vagy a barátjukat akarják megcsalni, vagy csak szexet akarnak. Nem tudom az okát, nem én keresem őket direkt.
2020. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
38%

A komoly nőket szeretem.

A baj, hogy ezek a komoly nők is ugyanannyira felszínesek, mint a többi.

2020. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!