Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem jövök össze olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jövök össze olyannal, aki barátnő mellett ír nekem, akkor én örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Mert velem szinte majdnem mindig csak barátnő mellett ismerkednének, de én meg az ilyeneknek eleve vissza se írok semmit. Ennyire egy rongynak nézek ki? Más nőkkel tudnak barátnő nélkül is ismerkedni. Teljesen normálisan nézek ki, csinosnak tartanak, de nem vagyok r*****, sose mutogatom magam.
2020. ápr. 21. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ignorald az ilyen idetleneket. Sok ilyen van sajnos, de vannak normális ferfiak es te is fogsz olyat talalni. Aki neked irogat baratno mellett, az akkor is megtenne ha veled jarna.
2020. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sok ilyen írt egy időben. Az összes nőjének elküldtem a beszélgetést. Megérdemli a gané tetve. :)


Keresgélj, tegyél te is az ismerkedésért és találsz normálisat is.

2020. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es :DD Megneznem az alanyok fejét olyankor, amikor a barátnő szembesiti oket a print screenekkel:D
2020. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el nagy ívben ezt a verebet. Jól gondolkodsz, tehát előbb-utóbb be fogsz vonzani egy hozzád hasonló férfit.
2020. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Ennél kevés nagyobb butaságot hallottam.
2020. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Pedig valami miatt mégis azt hiszik, hogy csak "arra" vagy jó. Lehet, hogy ami neked "csinos" az a legtöbb férfinak már kihívó, vagy erős sminket hordasz, esetleg félreérthetően flörtölsz. De így látatlanban csak tippelgetni lehet, hogy mi lehet a baj.

32F

2020. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazából az a történet problémás része, hogy szinte csak ilyenek próbálkoznak... Ennek oka van. Lehet, csak annyi, hogy rossz körökben mozogsz, de lehet más is. Hol, hogyan zajlanak ezek a próbálkozások?
2020. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak bejelölnek ismerősnek, és rám írnak, pedig nem is ismerem őket. Nem tudom mit írjak, nem öltözködök kihívóan, sem az életben, sem pedig a képeken. Nincs kint egy ruhámból sem a fenekem, se a mellem. Sminkelni pedig visszafogottan szoktam.
2020. ápr. 21. 13:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neked is tenned kéne azért hogy találj valakit. Sültgalamb módjára csak a csajozós dumagépek fognak megtalálni a feleségük, barátnőjük mellé. Sokkal jobb lenne a helyzet ha te magad is szűrnél, keresgélnél.
2020. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval fb és vadidegenek. Nos, normális férfiak ilyet nem csinálnak, az könnyen belátható.

Próbálsz máshol ismerkedni? Offline?

2020. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!