Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyire sok 30 sőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire sok 30 sőt 35 feletti egyedülálló?

Figyelt kérdés
Jó pár ilyen ismerősöm, van.

2020. ápr. 23. 06:57
1 2 3 4
 1/33 mikeXxX ***** válasza:
40%
Mert a legtöbb kényelmes és elég neki egy szexkapcsolat amit te nem látsz de azért létezik nekem ez a tapasztalat. 40f
2020. ápr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%

Mert nem talál magának párt, csak nem köti az orvosra hogy emiatt depressziós hétvégente, inkább előadja a nagy vidámat.

Mert fél a kötöttségektől.

Mert valóban élvezi a szingliséget.

Stb ezer oka lehet. De miért érdekel ez téged? Nem mindegy neked? Netán pont veled nem akarnak összejönni?

2020. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%

Én is egyedülálló, diplomás, sportos nő vagyok. Volt barárom, most nincs. Olyan "barátom" is volt, amit az első válaszoló említett, és senki nem tudott róla. Most egyik sincs.


Az oka? Rájöttem, hogy nem fogok együtt lenni valakivel csak azért mert társadalmilag ez a helyes, párkapcsolatban élni. Persze jó lenne, de ha nem találom meg azt a férfit, aki tényleg megfelelő, akkor inkább egyedül vagyok. Nem függök senkitől sem érzelmileg, sem anyagilag, és valahol ez nagy önbizalmat tud adni. Nem zárkózom el semmitől (ha jönne egy férfi akivel el tudnám képzelni együtt, akkor megpróbálnám persze), de nem várok senkire, semmire! Attól mert valali egyedül van, még nem felfétlenül magányos.


33/N

2020. ápr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
60%
Azért vagyok szingli 32 évesen mert dolgoztam, egzisztenciát teremtettem magamnak. Most hogy meglett nekiállok célzottan keresgélni. Nincs ebben semmi ördögtől való.
2020. ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hm nem hittem volna hogy ez a kérdés bárki számára is bántó vagy sértő. Persze aki annak vesz az is elgondolkodtató hogy miért.
2020. ápr. 23. 07:35
 6/33 anonim ***** válasza:
0%

"Az oka?"


Az igazi oka az, hogy kényelmes számodra, hogy egyik nap X dolgozza a pi csádat, másik nap még y.

2020. ápr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%

Ennek szerintem több oka is van:

1. Felértékelődött a társadalomban a személyes szabadságérzet fontossága, a kötöttségek nélküliség. Márpedig minden társkapcsolat kötöttséggel jár.

2. Ezzel összhangban erősödött az individualizmus, hogy csak magaddal és a saját érvényesüléseddel törődj, ne érdekeljenek mások, ne vállalj fölöslegesen felelősséget másokért.

3. A nők esetében kezd eltűnni a gyermektelenség és a vénlányság negatív társadalmi megítélése.

4. A társadalom jelentős része már anyagilag meg tudja engedni, hogy egy jövedelemből fenntartson egy háztartást.

5. A szexuális vágyak alkalmi kapcsolatokkal is egyre könnyebben kielégíthetők (egyre többen kaphatók ilyenre), s közben eltűnt az ezt érintő szégyenérzet is.

6. Az anyagi javak gyűjtése és az ebből nyerhető hedonisztius örömök, valamint ezzel szoros összefüggésben a karrierizmus szemlélete erősödött, s ebből a szempontból például a gyerekvállalás túl nagy áldozat.

7. Eltűnt a néhány évtizede még meglévő szülői nyomás, hogy menj férjhez, lányom, házasodj meg, fiam.

2020. ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
11%
A férfiak azért, mert nem néznek ki elég jól, illetve nincs elég pénzük ahhoz, hogy nőjük legyen. A nők azért, mert túl válogatósak, és csak azok a férfiak érdeklik őket, akik bármelyik nőt megkaphatják.
2020. ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ez a korosztaly vagyok, egyetlen szingli baratnom sincs.
2020. ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
33%
Vannak, akiknek igazából nincsenek lehetőségeik: választhatnak az egyedüllét és a számukra (+ minden férfi/nőtársuk számára) taszító jelöltek és a velük való pocsék kapcsolat között. Egyik jobb, mint a másik... 😒
2020. ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!