Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy valakit átvernek, másokat meg nem?

Figyelt kérdés
Én vagyok az akit sokszor átvertek. A legtöbbször akkor amikor már elnyerték a bizalmamat, ami nem egyből történt. Sose korlátoztam senkit, senkire nem akaszkodtam rá, mégis mindig átvertek. Vagy lehet hogy nekem is bele kellett volna szólnom, hogy a másik mit csináljon? Az exem még abba is beleszólt, hogy milyen filmeket jó ha nézek szerinte pl. Én szakítottam vele, de mégis olyan legyőzöttnek érzem magam, mert nekem nem sikerült bebizonyítanom, hogy jó nő lennék, míg az exem azóta már talált mást. Voltak exei akik gyönyörűek voltak szerinte, és milyen szemetek voltak, amiért ők szakítottak. Meg volt úgy hogy egy exe jelenlétében más nőket nézett feltűnően, más nőket dicsért, erre az exe kiborult. De velem is csinálta már ezt. Nekem meg ebből elegem lett. De más okok miatt is.
2020. ápr. 24. 12:13
 1/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
52%
Vannak ilyen személyiségtípusok, akiket el lehet nyomni/kihasználni. Na ők tipikusan még rosszul is választanak párt, és nem nagyon tanulnak a hibájukból.
2020. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

" Az exem még abba is beleszólt, hogy milyen filmeket jó ha nézek szerinte"


Mert ilyen pasikat választasz.

2020. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Átbszni csak a tudatlanokat, az önbizonytalanokat lehet egyrészt. Másrészt ha ugy nézzük valamit tanitani akarnak ezek a helyzetek, akk is ha figyelsz és alapos vagy, meg fog történni. Velem gyakorlatilag x+n²-szer történt ez meg, azt kellett megtanulnom belőle h előbb ismerjem meg jobban a másik felet, mielőtt a felszinnél többet mutatok magamból. A felszint is elő lehet adni lenyűgözően.
2020. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bevallom hogy soha életemben nem voltam biztos magamban.
2020. ápr. 24. 12:19
 5/10 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
77%
Azt valahogy sejtettük, hogy nem egy önbizalomdús, vezető személyiségtípusú, erős nő választ maga mellé egy elnyomó, uralkodó embert, és hagyja, hogy elnyomják és tegyék tönkre. Ismerjük a forgatókönyvet, hidd el. ehhez nem kell pszichológus diploma se :D
2020. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkit ugyanannyian próbálnak meg átverni, a csalóknak, kamusoknak nincs semmi radarjuk, hogy kire kell rárepülni, és kire nem.


Viszont mindenki másként kezeli az ilyen helyzeteket.


Például

Kifejezetten csúnyácska haveromat megkörnyékezte egy abszolút top csaj, majd egy idő után kiderült, hogy szereti a srácot, de kellene neki egy kis lóvé kölcsönbe persze.


Egy ilyen helyzetben van aki felismeri, hogy éppen kihasználják, van aki nem.


Ugyanez, amikor a szükre kisegér lány barátomat, akihez sosem mentek oda a férfiak hirtelen randira hívja az egész környezete legmenőbb férfije.

Ilyenkor van aki elhiszi, hogy Mr. Casanova végre felhagyott az egy éjszakások hajkurászásával, és rájött, hogy az igaz szerelmet egy kedves, intelligens nő oldalán találhatja meg, mert a külső nem minden... Van aki leveszi, hogy csak egy numerára kell.



A legtöbb ismerős férfi és nő akit nagon átvertek végig, potnosan tudta, hogy őt éppen bepalizzák, hogy túl szép, hogy igaz legyen. Nem véletlen bizonygatják állandóan, hogy "de szeret", "de ez nem arról szól", "hiába gondolod, ez most más"...



Aztán persze sírnak, mikor kiderü, hogy a kölcsön pénz sosem jön vissza, hogy a jóképű pasinak csak egy pár dugás volt a terve...

2020. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkivel megeshet, hogy átverik.. Viszont akivel gyakran megesik ez, az talán elkéne gondolkodjon magát, mert túlságosan naív lehet, aki a legegyszerūbb helyzetekben sem ismeri fel az intō jeleket, illetve túlzottan alárendeli magát másoknak, hagyja, hogy lekezelōen bánjanak vele. Ezen kéne változtatni.
2020. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne ítélj egy xar ember alapján! Viszont legközelebb neked kell normálisan választanod. Az első jelnél dobd a pasit, ha bunkón viselkedik!
2020. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ilyen emberekenek hagyod hogy elcsavarják a fejed. Ha esetleg te választanál párt magadnak és nem ők szednének fel téged, akkor jobb lenne a helyzet.
2020. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne, ha normális srácokkal jönnél össze és nem olyanokkal, akik érezhetően csak párszor megakarnak dugni?
2020. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!