Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti mennyire vagytok kompromisszumkészek pl. filmnézés terén?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a párotok, udvarlótok, "csak úgy gyere át filmet nézni" partneretek stb. megnézne veletek egy romantikus filmet (pl. Értelem és érzelem), akkor ti hajlandók lennétek-e vele megnézni mondjuk a Tenebrét, amelyben egy gyilkos "megbünteti" azokat a nőket, akik szerinte "romlottak" (bolti tolvaj, leszbikusok stb.), és borotvával elvágja a torkukat? Az igen-nem arányokat nagyjából sejtem, de mégis kíváncsi lennék.
2020. ápr. 24. 19:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Én szívesen megnézek akármit, amit a barátom szeretne, egyedül a romantikus filmeket nem szeretem, szerencsére ő sem. De ha pont azokat szeretné, akkor néznék vele azt is.
2020. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Ami engem illet az hogy valaki mellettem végig szenvedni amit én szeretek cserébe én is végig szenvedem amit ő szeretne pont nem kompromisszum. A kompromisszum mikor olyat keresünk ami mindkettőnknek jó.

Soha nem értettem mitől kompromisszum valami amiben mindkét fél szenved.

2020. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok oda a filmekért, szóval valószínűleg nem is filmeznénk együtt. Kevés sorozat van, ami alatt nem aludtam el vagy nem kezdtem el mobilt nyomkodni. Engem nem zavar, ha más nézi, de ha az én figyelmem is ott akarja tartani, ahhoz sajnos vért kell izzadnia, pocsék vagyok passzív tevékenységekben.
2020. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
79%
Barmit megneznek, amit a fiu akarna, kivetel a romantikus filmet. Inkabb menjunk akkor tobafulladosat jatszani.
2020. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Én a kapcsolat minden terén úgy vagyok a dolgokkal, hogy csak olyat csináljunk, ami mindkettőnknek jó. Ne kelljen már másfél-két órát senkinek unatkozva végigülnie, "randi" címszó alatt, nem is értem ezt miért várják el egymástól olyan emberek, akik elvileg szeretik egymást. Nem erőltetném rá soha az akaratomat a páromra, cserébe ugyanezt elvárom tőle is.

Abba bennevagyok, hogy "nézzünk bele hátha jó, ha tetszik nézzük, ha nem akkor mást választunk", de ha nem tetszik, nem nézem meg. 20N

2020. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#2: Ha te szereted x filmet, akkor az neked miért szenvedés? Csak mert azt írod, hogy nem kompromisszum, amiben mindkét fél szenved, na de ha te szereted valamelyik filmet, a másik fél meg nem, akkor az neked miért szenvedés?
2020. ápr. 24. 19:57
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy vagyok vele, hogy találjunk köztes megoldást és ne erőltessük egymásra azt, amit a másik utál. Az nem kompromisszum, hanem tök felesleges szenvedés mindkettünknek, ezeket nézzük külön. Ha velem például valaki romantikus filmet akarna megnézetni, akkor nem biztos, hogy röhögés és émelygés nélkül kibírnám, mire lenne ez jó? Biztos, hogy van olyan film is, amit mindketten szeretünk, nem csak egy műfajt szokott szeretni az ember. Ugyanígy vagyok más dolgokkal, pl. nem hívom a párom olyan koncertekre, amikről sikítva menekülne, én se megyek vele azokra, amiket nem szeretek, megyünk külön a barátainkkal, probléma megoldva.
2020. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Mert utána meg azt nézzük amit ő szeret és én szenvedek.

Miért kéne a közösen eltöltött időt arra pazarolni hogy unom magam vagy a falat kaparom mert bárhol lennék csak a kanapén nem. És mitől élvezném azt a filmet amit amúgy szeretek ha a másik nem is figyel a képernyőre mert unja vagy herótja van az egész programtól?

Nem tudom milyen kapcsolat lehet ahol nem az a cél hogy együtt jól érezzük magunkat hanem hogy ha én copok akkor copjon mindenki vagy bármi áron de az én akaratom érvényesüljön akár a másik kárára is. Én mindenesetre nem így működök és soha nem mennék bele ilyen idióta "kompromisszumba" mert gyakorlatilag kidobott idő.

2020. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%

Filmek terén kifejezetten nyitott vagyok, tekintve, hogy az egyik legnagyobb szenvedélyem és a munkám is ehhez köthető. Legfeljebb az ilyen gagyi gore filmekre mondanék nemet.

Viszont, ha romantikus filmben egyeztünk meg, akkor azt nézzünk, ne mást. Akkor beszéljük meg azt, hogy thrillert nézünk.

Megjegyzem, nekem a Tenebre kifejezetten nem tetszett és csak azt tette elviselhetővé, hogy olaszul beszéltek benne. A témában nekem sokkal jobban tetszett a Pet, Sweeney Todd, The Last House on the Left, Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile, From Hell, de főleg a Heathers.

Az adott partnerrel kell megegyezni, hogy mi érdekeli.

22/L

2020. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Szenvedni tényleg nincs értelme, én azért nézek vele szívesen akármit, mert szeretek vele lenni, így még egy számomra érdektelen film sem lenne szenvedés.
2020. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!