Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges fiú és lány között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges fiú és lány között baráti filmnézés?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
igen.. bár ilyenekből szokott lenni egy két dolog :)
2012. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha létezik olyan, hogy baráti szex. :D
2012. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
háát nem tom:D lehet h annak indul, de én biztos nem bírnám megállni, h ne kezdeményezzek.
2012. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem nem,mert valamelyik fél mindig többet akar.kivéve ha mezőgazdasági filmet néztek,mert az nagyon érdekelheti mindkettőtöket.
2012. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha mondjuk a film témája természetfilmezés egy nemzeti parkban.
2012. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát ja , igazatok lehet.. köszi a válaszokat:)
2012. okt. 20. 10:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Már miért ne lenne lehetséges?

A legjobb barátom fiú, csomót járunk moziba, kirándulni, színházba...

És nem, nincs baráti szex, meg semmi ilyesmi.

27/N

2012. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hát. Én nekem a legjobb barátom egy fiú volt. Na igaz, egy időben szerelmes volt belém mint kiderült számomra, de aztán elmúlt. Mindig is jóban voltunk, együtt nőttünk fel, sok mindent csináltunk, filmet is nem egyszer néztünk. Szivattuk egymást néha, volt ilyen masszázsos oktató film és mi én meg tesóm beadtuk neki, hogy majd megöli a masszőr a pácienst. XD Ő meg a dvd közepe fele kb beszólt, hogy mikor öli már meg? XD Nálunk így zajlottak a film nézések.
2012. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet nekem is volt már sok. :D
2012. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!