Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik azokat a nőket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik azokat a nőket is megdugják, akik nem tetszenek nekik?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 21:06
1 2
 1/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
23%

Te lefeküdnél olyan pasival, aki nagyon nem tetszik neked?

Naugye...nem mindegyik egy proli suttyó, hogy a lyukra megy.

Ne általánosíts. Mert az téged minősít :)

2020. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2020. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Okkal van az "egy patront megér" kifejezés.
2020. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
3.-nál a pont.
2020. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem.


Aki semmilyen szinten nem vonz, azzal nem fekszem le.


De volt már olyan, hogy lefeküdtem olyan nővel, aki annyira nem volt az esetem, viszont volt olyan tulajdonsága, amit szexinek, és vonzónak tartottam.

2020. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Nyet.
2020. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Néha UFÓnak érzem magam, amikor GYK-s válaszokat olvasok.

Én pl. sose hitegettem senkit csak azért, hogy lefeküdjek vele, még akkor se, ha tudtam, hogy az illető lány/nő számára nem vagyok közömbös.


Nem értem, hogy mivel lenne másabb az életem, ha nem X, hanem X+5 nővel feküdtem volna le. Max. többen tartanának parasztnak, de hogy előrébb nem lennék az biztos.


32F

2020. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

Pff, hát hogyne... Akkor már rég nem lógnék itt, a gyk-n b***atlan, szánalmas nyomoronc vénlányként. 😒

Akárhogy is tagadja egyik-másik itteni tag, a férfiaknak is bőven vannak elvárásaik a nők külsejére vonatkozóan. Nekik is a csini kis 3,14tsa kell, nem ám a rusnyadék. Mondjuk érthető.

2020. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

@8: "Nekik is a csini kis 3,14tsa kell, nem ám a rusnyadék"


A "rusnyadék" (sic!) senkinek nem kell! Az viszont más kérdés, hogy kinek mi a "rusnyadék"


Vagyunk 5en haverok. Szerintük nekem a ronda csajok jönnek be. Szerintem nem rondák, csak karakteresebb arcuk van. Mondjuk szerintem meg a másik havernak a kövér nők jönnek be, szerinte nem kövérek, csak formásak.


Nagyon ritka, hogy egyetértünk abban, hogy ki a vonzó nő, és ki a ronda, teljesen eltérő típusokat részesítünk előnyben, és adott esetben a többiek nőjére simán rámondjuk, hogy ronda (nincs sértődés, mindenki tudja, hogy nem bántás).


Igaz, mi nem poreszen nevelkedett tinik vagyunk már, akik csak az egyen műanyagra buknak, de hidd el, kevés olyan nő van, akire mindegyikünk azt mondja, hogy semmi fantázia nincs benne (annak ellenére, hogy egyikünk sem az a "mindegy, csak lyuk legyen" típus, sőt!)

2020. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Régen volt rá példa, többet ilyet soha.
2020. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!