Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lány úgy köszön, msn-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány úgy köszön, msn-en, hogy "csókszi" akkor lehet, hogy akar valamit? Én is lány vagyok.

Figyelt kérdés

Egyik volt osztálytársammal még mindig tartom a kapcsolatot msn-en. Köztudott róla,hogy biszex(legalábbis köztudott,hogy annak tartja magát) és mostanában úgy köszön tőlem msn-en,hogy azt írja csókszi. Eddig csak egyszerűen sziát írt. Nem tudom,hogy a többi ismerősétől is így köszön-e el.

L17


2010. júl. 28. 08:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert ha egy lány egy fiúnak olyat írnék,hogy csókszi vagy smaccantás akkor többet akar,mint barátság, ha nem tévedek.
2010. júl. 28. 08:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nehéz helyzet,kicsit kérdezd ki.

Küldd el neki egy képet és kérdezd meg,hogy milyen?

biztos ír valamit rá ha tetszel neki

több ötletet nemnagyon tudok

gondolom megbántani se akarod azzal,hogy egyből letámadnád h.:

BOCSI NEM AKAROK SEMMIT TŐLED A FIÚKAT SZERETEM:D:S

szóval légy kreatív. xD

16/L

2010. júl. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

08:14 nél a pont


22F

2010. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez a kép küldéses dolog jó ötlet.


lányok ti írnátok ilyet (nem túl közeli)barátnőtöknek?? Mert én nem igazán bírom elképzelni,hogy egy másik csajnak ilyet írjak.

2010. júl. 28. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Én alapból azt nem tudnám elképzelni, hogy csajnak ilyent írjak. 18/l
2010. júl. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm úgy szokott elköszönni hogy csókos!Nem hiszem, hogy valami lenne mögötte, neki ez a köszönése.Én is írom barátnőmnek hogy szivcsi, de ha biszex azt nem tudom.
2010. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezcsizd meg tőlcsi ,hogy jó-e a képcsid, ahogy javasolcsizták mások
2010. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!