Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tunik el majd bukkan fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tunik el majd bukkan fel?

Figyelt kérdés
Karanten miatt nyilvan nem talalkoztunk meg szemelyesen. Neten ismerkedtunk. Eloszor 2 hetig beszeltunk mindennap, utana eltunt 1,5 hetre. 2 napja elokerult, azota megint beszelunk. Nyilvan abban a 1,5 hetben elengedtem, igy mar csak reagalok arra amit ir/kerdez. Persze nem hibaztatom, hisz nincs miert, nem igert semmit es csak beszelgettunk, es kitudja mennyi ideig szemelyesen nem is tudnank talalkozni. Ti foglalkoznatok meg ilyen emberrel?
2020. ápr. 25. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Biztosan ő Jin a lámpásból, időnként más dolga is akad.


Néha eltűnnek az emberek.

2020. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Felesleges!
2020. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet o a Jin es abba a 1,5 hetbe mas lanyok kivansagait teljesitette :D
2020. ápr. 25. 09:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor csináltam ilyet, amikor a csaj nem igazán volt az esetem (még arra sem vettem a fáradtságot, hogy elmagyarázzam neki, hogy hova tűntem), ő viszont nagyon lelkes volt, így "B" vagy "C" tervnek, esetleg unalom ellen megfelelt.
2020. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerinted emberek hány emberrel beszélgetnek neten? Főleg most.
2020. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze ezzel nincs semmi gond. Csak mondjuk ha valaki kevesbe erdekes szamara (mert jott jobb lany) miert tancol vissza ugymond? En ha valakit nem tartok eleg izgalmasnak, vagy talalok jobbat lezarom vele es nem irogatok neki ujra es ujra. Felesleges idopazarlas neki is es nekem is
2020. ápr. 25. 10:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, az lenne a normális, de az emberek nem egyformák. Itt meg még szinte nem történt semmi.
2020. ápr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze, ezert sincs jogom ugymond “haragudni” hisz maga a helyzet se kedvezo. Csak kivancsi vagyok hogy ezek utan ki tartana vele a kapcsolatot
2020. ápr. 25. 10:39
 9/12 anonim ***** válasza:
hagy a jobudosphaszba az ilyent... az elet mas teruleten is elegge necces egy ilyen emberrel a let.. Ne is akarj magyarazatot az ilyentol, mert meg O maganak sem tudja megmagyarazni hogy miert csinalja.. pillanatnyi impulzusok meg ingerek alapjan mukodik az ilyen fajta..
2020. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Milyen emberrel, könyörgöm? Ennyiből még te magad se tudod megítélni, milyen ember! Az életben nem találkoztatok, lehet hogy ő lesz életed nagy szerelme, lehet hogy csak unatkoztok vagy még ő se tudja, beszélget ezzel-azzal, aztán újra beszélget ezzel-azzal. Kb. ennyi a történet. Bármit értékelni leginkább első találkozás után lehet, addig teljesen felesleges beleszeretni vagy leírni őt, lezárni meg végképp..mit is, te jó ég, hiszen csak beszélgettetek könyörgöm. Mit csináljon mostanában az a nyomorult?
2020. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!