Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig az aktualis szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig az aktualis szerelem tunik a legerosebbnek?

Figyelt kérdés

ugy ertem, hogy amikor szerelmes vagy valakibe az az erzesed, hogy soha senkit nem fogsz ugy szeretni es, hogy sosem mulik el..

szoval most vagyok masadikszor szerelmes eletemben..az elso szerelem nagyon eros erzes volt es nagyon nehezen tettem tul magam rajta/felejtettem el amikor vege lett.


sajnos ezt a szerelmet is el kell felejtenem, de ugy erzem ez most az elsonel sokkal eroteljesebb..es, hogy tobbe biztos nem fogok igy erezni..habar mar ugye az elso utan is ezt ereztem


Lehet hogy csak eletunk vegen tudjuk meg hogy ki volt eletunk szerelme vagy erezhetjuk ezt kozben is?


2019. febr. 27. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetemben nem.Nekem mindig az előző kapcsolatom tűnt jobbnak,minden téren
2019. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát akivel elmúlt, szakítás lett a vége, arra nem mondhatod, hogy életed szerelme, szerintem az ilyen butaság.


Amúgy én nem állítanám föltétlenül, hogy mindenkinek van “élete szerelme”. Szerintem ez nagy szó és nem olyan, amivel csak úgy dobálozunk, ritka az õszinte, igazi szerelem, amikor valaki olyasvalakivel él, akihez nem fūzi érdek kapcsolat.

Nincs olyan, hogy csak úgy rámutatsz valakire, hogy õ az életed szerelme, hogy neked is legyen. Az ilyesmit csak érzi az ember, tartósan az élete folyamán, vagy nem. Nem mindenki érzi, nincs mindenkinek része benne.

2019. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is mindig az amelyiket elszúrtuk már és csak az emlékekből táplálkozunk. Meg amelyik be sem teljesedik, az is állati erős tud lenni. A jó és erős kapcsolatba meg az emberek általában bele unnak. Szakítanak. És akkor utána már az lesz a legjobb, és nem tudom mit csináljak, jajj, jajj.
2019. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egyetlen szerelem sem tud már olyan erős lenni, mint első. utána valahol kiégsz, valami megtörik benned. a többé már nem az igazi
2019. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem ez a tapasztalatom. Persze ehhez az is kell, hogy mielőtt az ember új kapcsolatba kezd, maradéktalanul lezárja magában az előzőt. Ez pedig sajnos elég ritka, kevesen hagynak maguknak elég időt azelőtt, hogy újra elkezdenének ismerkedni.
2019. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem,10 évig nem tudott olyan férfi jönni,aki el tudta volna felettetni,hogy az érzés mennyivel erősebb volt azzal a másikkal,attól függetlenül,hogy velük is nagyon jó volt.
2019. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon objektíven meg tudtam mondani mikor az exemmel voltam, hogy az első szerelmem jobban szerettem. Most is meg tudom mondani, hogy a jelenlegi párom legalább annyira, ha nem jobban szeretem mint az első szerelmem. De az is igaz, hogy minden szerelem màs mert a szeretet érzését kevered ki minden mással.
2019. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!