Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljak csajmágnes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljak csajmágnes Facebook profilt? Olvass:

Figyelt kérdés

Lényegre törő címet akartam adni a kérdésnek... De a valódi kérdés az, mit tegyek másként és, hogy ahhoz, hogy elérjem, hogy a nők a Facebookon mágnesként szimpatikusnak találják a profilom a Facebookon?

Hogy miért a Facebookon? Egyszerűen azért, mert kapcsolattartásra ezt használom.

Nem akarok nyálazni nők képén. Nem akarok felszedni senkit. Ha netán szembejön közben az igaz mégjobb, de ha nem az se baj. Nem akarok becsapni se senkit, vagy hamisnak mutatni magam.

Amit akarok: fejlődni, olyan emberré válni, aki olyan kiállást sugároz, ami vonzó.

Tudom, hogy ez nagy feladat.

A környezetemben a pasik a saját sikertelenségük miatt dühösek és elmondják a nőket minden nyomdafestéket nem tűrő dolognak ezért és siránkoznak, sajnáltatják magukat. Én nem akarok ilyenné válni, hanem dolgoznék magamon a változás érdekében.

Néztem a Facebookon pár olyan menő pasi jellegű profilt, hátha tanulok belőle, de egyelőre nem sikerült. Próbálok hasonló tartalmakat produkálni, de vért izzadok azon, hogy miket posztoljak és még csak nem is lájkolja senki.

Próbálok vicceket, kisállatokat, olyan képeket posztolni amiket sokat osztanak meg, de sikertelenség.

A külsőm hátrányos. Full alacsony, sovány, lányos arcú vagyok, a nők sokszor kifejezetten ellenszenvesnek tartanak. De akár képpel, akár kép nélkül ugyan az az eredmény.

Mi a teendő, hogy népszerűbb, vonzóbb legyek Facebook tartalom alapján?



2020. ápr. 25. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek akarsz annak látszani a neten, aki nem vagy? Még nem értél férfivé, majd később sikeresebb leszel. Most még nem jött el az ideje.
2020. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hazudj.


De az igazi férfiak nem az interneten szerzik a kapcsolatot, nekik megy élőben is.

2020. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lajkokat az emberek tobbnyire a haverjaiktol kapjak. A Facebook nem az a felulet, ahol sok lajkot lehet elerni egy szimpla vicces, aranyos stb poszttal, kiveve ha valami nagyon megdobbento, eredeti posztot toltesz fel. Pl levideozod, ahogy az 51-es villamoson a c-k megvernek es kirabolnak egy babakocsis not, vagy ilyesmi... Szoval ha nincs sok baratod, a kutya sem fogja lajkolni a dolgaid, az is lehet, hogy meg sem jelenik az idovonalan sok embernek, attol fugg, hogy van nekik beallitva, de alapvetoen ha az ismeroseid nagy reszenek van mondjuk 600 ismerose, plusz lajkolnak 800 oldalt es benne vannak 50 csoportban, akkor keves az esely ra, hogy barki latja epp a te posztodat, az algoritmus nagyjabol mindenhol ugy mukodik, hogy azt latod, amire eddig is kivancsi voltal, en pl nagyon aktiv vagyok egy bizonyos csoportban, es rendszerint abbol a csoportbol latom a friss posztokat az idovonalamon, minden egyeb meg lentebb van, de maximum ot percet vagy annyit se tekerek le, igy eleg sok mindent nem latok egyaltalan.

A legtobb social media felulet igy mukodik, mar regota nem az van, hogy idorendben latsz mindent es mindenki posztjat. De mint irtam, meg ha latnak is, akkor se lajkolnak, mert a Facebook nem az a felulet.

2020. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konkrétan profilképem sincs, mert én valóban kapcsolattartásra használom.

Tudod emiatt milyen hátrány ért párkeresés során?

Semmilyen.


A Facebook nem csajozásra van, aki ott akar ismerkedni az nagyon gyökér...


32F

2020. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!