Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös facebook profilról mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös facebook profilról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az a szerelmes pár,akik közös facebook profilt használnak. Mi értelme van a közös facebook profilnak? Én nem értem. Annyira össze vannak nőve hogy közös profil kell számukra? Illetve ha valaki rájuk ír,akkor az honnan tudja hogy a pár melyik tagjával beszél? :) Vagy az üzeneteket is közösen írják?
2020. ápr. 6. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A hülyeség teteje.
2020. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Még dúl a szerelem,így akarják a világ tudtára adni.De majd elmúlik.
2020. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme.
2020. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legszánalmasabb dolog, ami létezik közösségi oldalakon.
2020. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű dolog, sose beszélnék ilyen emberrel egy szót sem.
2020. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Mindig tudja az egyik, mit beszél a szöulmélytjével a másik.
2020. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gáznak vannak fokozatai, akkor ez a gigagáz
2020. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem praktikus, nekem ez lenne a legnagyobb bajom vele. Neha latom, amikor a parom vegigporgeti a timeline-t, mennyi unalmas baromsag van rajta, nagy resze ot sem erdekli, de van ami igen, de nekem az is unalmas. Neki meg a rengeteg rendteremto csoport, vegan csoport, lakberendezesi inspiraciok, wedding dress shaming, index & 444 cikkek unalmasak, amikbol az en timelineom all. En gyakorlatilag csak par csoportban vagyok benne es nehany hiroldalt kovetek, minden mas bejegyzes le van tiltva nalam, ismerosok hulyesegei, megosztasai nem kerulhetnek ki, nekem ez igy tokeletes, szamomra csak igy van ertelme a Facebook-nak, hogy csak azt latom, ami tenyleg erdekel is. Eszem agaban nem lenne vele kozos profilt hasznalni :D
2020. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Totálkár. No komment kategoria.
2020. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Baromi ciki. Szinte mindig azért van közös mert az egyik fél durván uralkodó és nárcisztikus vagy mert betegesen féltékeny.
2020. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!