Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, nektek hogy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek hogy néz ki az ideális férfi, kizárólag öltözködésügyileg? Milyen stílus az ász?

Figyelt kérdés

Milyen összhatás az, ami egy kicsit megbizserget? Egy kis borosta, favágó szerkó? Bőrcsizma, kockás ing?

Vagy kicsit rocker-military? Pl. túratáska, kendők, fekete cucc, bőrtarsoly, stb?

Vagy a full elegáns? Öltöny, makkos cipő?


Persze mindegyiknek megvan a helye, de mi az, amit hogyha megláttok egy férfin a parkban azt mondjátok, naaaa ez aztán belevaló tökös csávó, ez már igen. :D


Köszi az értelmes, építő válaszokat :D



2020. ápr. 25. 19:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:

[link]


itt van


mondjuk, ő is az a pasi, akin bármi jól áll kb, mert annyira jóképű :)

2020. ápr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
jóképű vagy amúgy?
2020. ápr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:

Ahaa értem mire gondolsz, hogy hogyan lehet hordani ezt az inget.

Itt egy másik, ez a másik leggyakoribb viselési mód.

Betűrve övvel s alatta póló.

Remélem kattintható.


[link]


Amúgy meg milyen hülye kérdés ez, hogy jóképű vagyok e ? 🤣

Erőst szubjektív nem?

2020. ápr. 26. 01:46
 34/67 anonim ***** válasza:

hú, hát ha te vagy a képen, vagy bajusznövesztés kötelező jelleggel, vagy szakállborotválás :D


szerintem az ing betűrve, alatta póló jó tud lenni, sőt, mivel ilyenkor 2-3 gomb nyitott az ingen,, van benne valami szexi, vetkőztetős késztetés, legalábbis bennem, olyan "gombold tovább az inget" hatása van :D

nem szoktam élni vele persze, de ezt üzeni

2020. ápr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:

Hehe nem én vagyok a képen, de egyetértek az arcszőrzetet illetően. 😅


Igen, szóval viszont én így szoktam hordani rövidujjú inget. Rá egy bőrdzseki, meg egy "tarsoly". Bőrkarkötő, karóra.

Tényleg van benne valami, hogy kigombolod a felső gombot...akár van alatta póló, akár nem 🙄😁

2020. ápr. 26. 02:01
 36/67 anonim ***** válasza:

hát igen, csak tök más az üzenete

ha kigombolod, miközben nincs alatta semmi, csak a szőrös mellkas, az nyiltan szexi, abban benne van, hogy a férfi tudatában van a férfiasságának, és hóditani akar vele.

(Most ez nyilván nem a kocsmai verzióra értendő, mert az szimpla igénytelenség, hanem ha egy ápolt, jól öltözött pasi hordja igy az ingét.



Viszont ha póló van alatta, az azt üzeni, hogy "laza sportos srác vagyok"

2020. ápr. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Én ez vagyok...pont nem tükrözi azt az állapotot, hogy be is van tűrve az ing...meg rajtam is van az oldaltáska, ezek pár éves képek, most találtam. De ez áll legközelebb. Bár már van egy sokkal szebb egyedi tarsolyom ✌🏻

Az az inges kép nagyon proli így visszanézve 🤣🤣

2020. ápr. 26. 02:08
 38/67 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert én akkor is kigombolom, ha nincs alatta semmi... mert túl melegnek találom a plusz póló viselését. 😅 lehet, hogy titokban mindenkit meghódítok...🤔
2020. ápr. 26. 02:10
 39/67 anonim ***** válasza:

amúgy hány éves vagy? Tini, 20-as, vagy 30-as?

Eddig 17-22 közötti fiatal srácnak hittelek, aki bizonytalankodik, hogy legyen vonzó a lányok szemében, de a most leirtak alapján inkább hinnélek 25-35 körülinek, az alatt már ritka a karóra, már csak az okosteló megy


amúgy ennyi tipp és tanács után már leránthatnád a leplet, neked milyen a stilusod :)

2020. ápr. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
ha már tettél fel képet, elfogadsz személyre szabott kritikát?
2020. ápr. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!